Липень 20, 2011 0 967 Переглядів

На Волині пройшли наметові служіння присвячені святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія

Триденною серією євангелізаційних зустрічей в Луцьку та Ківерцях (3 ― 5 червня) завершилася урочиста хода «Наметового служіння» містами і селами Волинської області. Заходи були організовані Волинським об’єднанням християн віри євангельської і присвячені святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія (на виконання указу Президента, постанови Верховної Ради та розпорядження Кабінету Міністрів).

Крім євангелізаційно-просвітницьких зібрань, «Наметове служіння» також включало дитячу програму, молодіжні спілкування, перегляд християнських фільмів, ознайомлення з історією видання Слова Божого українською мовою. В ході зустрічей піднімалися важливі питання сімейних відносин, сирітства, абортів, шкідливих звичок. Лунали свідоцтва про те, як Євангеліє впливає на різні сфери людського життя. У служінні були задіяні церкви області, активну участь у ньому брали гурти «Левит» (м. Луцьк), «Маяк Спасіння» (с. Липне), «Спасіння» (м. Ковель), а також церковні хори.

Стартувавши 11 травня в с. Голобах, «Наметове служіння» відвідало Стару Вижівку, Заболоття, Ратне, Маневичі та Любешів. Особливо насиченими видалися заключні три дні святкувань. Недільна зустріч у Ківерцях зібрала повний намет. Усі діти мали можливість безкоштовно отримати морозиво та напої. У Луцьку служіння проходили без намету, зате одночасно у двох місцях: біля міського РАГСу та в парку ім. Лесі Українки. Співали для присутніх гурти та хори церков «Христа Спасителя», «Благодаті», «Віфанії». Усі бажаючі отримали Біблії, Євангелії та іншу просвітницьку літературу. На недільне служіння завітали гості з Рівненщини: гурт «Авен-Езер». Протягом всього періоду проведення заходів надходили вдячні відгуки та побажання волинян, багато людей відгукнулися на заклик змінити своє життя і прийняти спасіння Ісуса Христа.

Ігор Скоць, відповідальний за «Наметове служіння», поділився власними враженнями: «Перш за все хочу відзначити велику ревність, яку виявили місцеві служителі та члени церков, особливо молодь, в організації громадських зустрічей. Переконаний, що зусилля не були даремні, адже багато наших краян почули вістку про спасіння. Цікаве те, що найбільшу увагу до проведених заходів виявили діти, які набагато активніше за дорослих відвідували зустрічі. Дякую усім, хто брав участь у «Наметовому служінні», жертвував своїм часом, фінансами. Прошу і надалі ревно проповідувати Євангелію, молитися за благополуччя нашого краю. Нехай Бог допоможе нам бути благословенням для інших. Усім волинянам хочу побажати сімейного щастя, теплих відносин, побудованих на Євангелії. Нехай будуть прекрасні батьки, сини і дочки, які продовжуватимуть прекрасну християнську традицію читати Біблію, молитися. Тоді, як говорив Т. Г. Шевченко: «І буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».Попередня Пересопницьке Євангеліє - інтегратор української нації
Наступна В Тернопільській церкві відбулося хрещення

Вам також може сподобатися

Рік Євангелії в Україні

Круглий стіл з нагоди 450-річчя Пересопницького Євангелія в Дніпропетровську

У вівторок, 30 серпня,  Рада євангельських протестанських церков Дніпропетровської області  провела у Дніпропетровську круглий стіл на тему: «Пересопницьке Євангеліє: історичний, літературний та культурно-духовний аспект».

Рік Євангелії в Україні

Святкування ювілею української Першокниги в “Пересопниці”

3 вересня 2011 року на території культурно-археологічного комплексу «Пересопниця» вже вдруге відзначали 450-річчя Пересопницького Євангелія. Перше, затверджене на державному рівні святкування відбулося 27 серпня, в день, коли за історичними даними було завершено написання Книги.

Рік Євангелії в Україні

“Прересопницьке Євангеліє: історичний, літературний, культурний і духовний аспекти”

“Прересопницьке Євангеліє: історичний, літературний, культурний і духовний аспекти” – такою була тема круглого столу, який пройшов 11 жовтня в Миколаєві.