Серпень 19, 2015 0 915 Переглядів

Місіонерка з Фінляндії Ніна Астром: «За останній рік віруючі в Україні мобілізувалися»

     Євангелізаційні поїздки в Україну для команди фінських місіонерів за участю відомої християнської співачки, лауреатки «Євробачення» Ніни Астром вже стали доброю традицією. Насамперед команда служить у виправних колоніях та помісних церквах.

     У 2015 році відбулася вже десята така поїздка. Протягом 5-10 серпня, разом зі служителями тюремного служіння києва співачка послужила в трьох виправних  колоніях Рівненської області, в колоніях на Волині та Київщині. А також взяла участь у служіннях в Ірпінському військовому госпіталі, в штабі адміністрації виправної колонії  в м. Городище на Черкащині та церквах «Світанкова зоря» (м. Рівне), «Ковчег» (м. Нововолинськ)  та ін.

     Місце для чуда

– Я розумію, що найголовніше в цих євангелізаційних  служіннях, щоб Господь був з нами, і тоді відкриваються будь-які двері, каються люди і відбуваються чудеса, – ділиться  враженнями про цьогорічну  поїздку, один з її організаторів пастор  В’ячеслав Когут. – Як потім нам стало відомо, під час євангелізації в одній із колоній  засуджені хотіли зірвати служіння, зчинивши бунт. Про це знала адміністрація, тому на плацу було зібрано багато правоохоронців. Однак замість очікуваного заколоту відбулося щось інше – люди відчули присутність Божої благодаті. За свідченням самих офіцерів, на молитву покаяння відгукнулися мало не половина адміністрації колонії. А ув’язненні свідчили про те, що Господь загородив їм уста, і вони від початку і до кінця євангелізації уважно стежили за тим, що говорилося під час служіння, слухали спів Ніни. Пізніше, беручи з наших рук євангелізаційну літературу, ув’язнені дякували за благословення, яке отримали під час служіння.

     За словами В’ячеслава, Господь дав можливість не тільки провести євангелізації за участю Ніни Астром, але й благословив можливістю особисто поспілкуватися з засудженими та адміністрацією пенітенціарних установ. Ніна свідчила про своє життя, співала і відповідала на запитання людей.

1121_8     Божий план – особливий для кожного

– Під час цієї поїздки, – розповідає Ніна Астром, – у нас була можливість трохи змінити форму спілкування з залом. Мені ставили запитання, а я відповідала на них. Найчастіше люди цікавилися, як я погодилася взяти участь у конкурсі «Євробачення» і як опинилася в тюремному служінні? Хочу сказати, що і в тому, і в іншому випадку – коли мені пропонували брати участь і в конкурсі, і в служінні – моїм першим бажанням було відповісти: «Ні!» Я не бачила себе в жодному з цих проектів. Мені здавалося, що це не моє місце. Але я дуже не хочу бути за межами Божого плану для мого життя, тому, перш ніж дати остаточну відповідь, ми з чоловіком звернулися до Бога. Шукали Його волю. Зараз, після багатьох років, я можу сказати, що участь у конкурсі «Євробачення»  відкрила багато дверей і дала можливість говорити про Ісуса величезній кількості людей. Також і тюремне служіння, зараз, коли у мене за спиною вже стільки служінь у різних колоніях, стільки зустрічей і спілкувань з ув’язненими, я можу сказати, що всі вони вже стали частиною мене, і я не уявляю себе поза цим служінням.

1121_3     Відчутна різниця в духовній атмосфері

     За словами Ніни, в Україні завжди відчувалась духовна спрага, але цього року вона помітна по-особливому.  Очевидно, що у зв’язку із воєнними подіями на Сході країни церква мобілізувалася.

– Мені здається, що люди стали ще більш відкритими для сприйняття слова Божого. У віруючих прокинулось бажання більше шукати Божого лиця, стояти в проломі за свою країну. Я б навіть сказала, що  люди знаходяться у стані очікування…

У графіку євангелізаційної  групи цього разу був особливий  об’єкт, а саме – Ірпінський військовий госпіталь. До цього часу співачці ще не випадало нагоди спілкуватися із солдатами, які були поранені у ході воєнних дій.

– У мене було одне послання до них: Ісус – це Той, кому можна довірити своє життя, як тут на землі, так і після смерті. Ісус – є відповіддю на прагнення людини пізнати щось більше. Він зміст життя, –  поділилася Ніна Астром.

Попередня Головний офіс ЦХВЄУ відвідав представник церкви із Боснії
Наступна Єпископ Михайло Близнюк: «На Волині ростуть церкви та спостерігається сплеск патріотизму»

Вам також може сподобатися

Новини

Київська церква «Альфа» провела благодійну акцію для підопічних служби пробації

З 17 липня по 6 серпня церква провела спільну благодійну акцію для людей, що знаходяться під наглядом Департаменту пробації. 9 волонтерських команд зі служителів київської церкви «Альфа» та працівників пробації, відвідали 60 підопічних служби у Києві та області.

Соціальне служіння

«Якби мене запитали: чи хочу я замість усього, що досягла з Богом, мати руки, я б сказала, що ні» – Лєна-Марія Клінгвалл

     На невеликому майданчику розташувалася імпровізована сцена.  4 серпня тут, у Головному військовому госпіталі…

Новини