Листопад 25, 2020 0 734 Переглядів

Олександр Третяк переміг на виборах міського голови Рівного

24 листопада Рівненська міська територіальна виборча комісія офіційно оголосила результати повторного голосування 22 листопада 2020р. Вітаємо Олександра та бажаємо мудрості, терпіння та добрих радників у новому статусі!
Олександр Третяк до обрання міським головою очолював Рівненську духовну семінарію Української Церкви Християн Віри Євангельської підтримуючи та ініціюючи суспільноважливі заходи християнської спільноти Рівного. Його перемога є логічною з огляду на активність та жертовність в християнській місії милосердя та просвітництва до земляків та навіть інших народів. В рік святкування 100-річчя п’ятидесятницького пробудження на українських землях це є особливим ствердженням суспільного значення п’ятидесятництва у вітчизняному контексті.
Дослідження протягом виборчої кампанії показували, що рівняни готові делегувати владу євангельському християнину, не зважаючи на активне розпалювання релігійної ворожнечі його опонентом, який використовував при тому навіть церковні майданчики. Це свідчення того, що люди зростають у своїй свідомості та відходять від старих сектантських штампів. Важливо, щоб відновлення історичної справедливості стосовно п’ятидесятників безпідставно дискредитованих радянським атеїстичним експериментом відбувалося і в інших сферах.
Нагадаємо, Олександр Третяк набрав 50,24%, тобто 27 451 голосів виборців, а його опонент Віктор Шакирзян – 26 057 голосів виборців. В першому турі 25 жовтня Олександр Третяк – 16,93% або 10 591 голос, а Віктор Шакирзян – 19,84%, або 12 411 голосів виборців.
Попередня «Результатом зустрічі з урядовцями стала домовленість про взаємодію у боротьбі з COVID-19, ВРЦіРО також  підняла проблеми у благодійній, освітній та інших сферах» - Анатолій Козачок 
Наступна Михайла Дрена благословили на служіння відповідального за роботу церкви у в’язницях та реабілітаційних центрах Львівщини

Вам також може сподобатися

Новини

Київська церква «Альфа» провела благодійну акцію для підопічних служби пробації

З 17 липня по 6 серпня церква провела спільну благодійну акцію для людей, що знаходяться під наглядом Департаменту пробації. 9 волонтерських команд зі служителів київської церкви «Альфа» та працівників пробації, відвідали 60 підопічних служби у Києві та області.

Відділ молодіжного служіння

«Біжіть так, щоб отримати нагороду» – з такою темою пройшла обласна молодіжна конференція у Полтаві

17 листопада 2018 року у Полтаві на базі церкви ХВЄ «Нове життя» пройшла обласна молодіжна конференція. Біля двохсот молодих людей…

Новини

Михайло Паночко взяв участь у молитовному сніданку Рівненської ОДА

13 жовтня 2017 уперше на Рівненщині відбувся молитовний сніданок, на який прийшли десятки державних мужів, військових, ветеранів АТО, науковців, освітян, політиків та священики.