Листопад 25, 2020 0 849 Переглядів

Олександр Третяк переміг на виборах міського голови Рівного

24 листопада Рівненська міська територіальна виборча комісія офіційно оголосила результати повторного голосування 22 листопада 2020р. Вітаємо Олександра та бажаємо мудрості, терпіння та добрих радників у новому статусі!
Олександр Третяк до обрання міським головою очолював Рівненську духовну семінарію Української Церкви Християн Віри Євангельської підтримуючи та ініціюючи суспільноважливі заходи християнської спільноти Рівного. Його перемога є логічною з огляду на активність та жертовність в християнській місії милосердя та просвітництва до земляків та навіть інших народів. В рік святкування 100-річчя п’ятидесятницького пробудження на українських землях це є особливим ствердженням суспільного значення п’ятидесятництва у вітчизняному контексті.
Дослідження протягом виборчої кампанії показували, що рівняни готові делегувати владу євангельському християнину, не зважаючи на активне розпалювання релігійної ворожнечі його опонентом, який використовував при тому навіть церковні майданчики. Це свідчення того, що люди зростають у своїй свідомості та відходять від старих сектантських штампів. Важливо, щоб відновлення історичної справедливості стосовно п’ятидесятників безпідставно дискредитованих радянським атеїстичним експериментом відбувалося і в інших сферах.
Нагадаємо, Олександр Третяк набрав 50,24%, тобто 27 451 голосів виборців, а його опонент Віктор Шакирзян – 26 057 голосів виборців. В першому турі 25 жовтня Олександр Третяк – 16,93% або 10 591 голос, а Віктор Шакирзян – 19,84%, або 12 411 голосів виборців.
Попередня «Результатом зустрічі з урядовцями стала домовленість про взаємодію у боротьбі з COVID-19, ВРЦіРО також  підняла проблеми у благодійній, освітній та інших сферах» - Анатолій Козачок 
Наступна Михайла Дрена благословили на служіння відповідального за роботу церкви у в’язницях та реабілітаційних центрах Львівщини

Вам також може сподобатися

Новини

Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Рівненської області Олександр КОТОК: «Поставте вічне в пріоритет»

Інформаційна довідка: Олександр Адамович Коток народився 1 вересня 1970 року

Новини

Релігійні діячі разом із фахівцями США обговорили хід вакцинації проти COVID-19

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій провела нараду зі співробітниками