Листопад 25, 2020 0 558 Переглядів

Михайла Дрена благословили на служіння відповідального за роботу церкви у в’язницях та реабілітаційних центрах Львівщини

 П’ятидесятницька церква «Нове життя» в місті Бориславі Львівської області одна з тих, де гарно поставлене соціальне служіння.  Саме тут, в Домі молитви по вул. Весняна, 10, і пройшла обласна конференція служителів тюремного та реабілітаційного служінь.

На зустріч, що відбулася 21 листопада, з’їхалися пастори церков, керівники реабілітаційних центрів, прибули гості з Дніпропетровської і Київської областей.

Служителі ділилися словом, свідчили про Божу допомогу в служінні, а також  узгодили кандидатуру та помолилися за благословіння нового відповідального за служіння у в’язницях та церковних реабілітаційних центрах Львівщини. Ним став  пастор місцевої церкви Михайло Дрен. Раніше це служіння в області багато років поспіль очолював нині покійний Мирон Алексієвич.

Як розповідає директор соціального департаменту братерства В’ячеслав Когут, служіння реабілітації алко- і наркозалежних в церкві «Нове життя» започаткували в 2009 році. Тодішній пастор Анатолій Іванович Кліновський направив свого помічника Михайла Дрена до Києва навчатись на капеланський факультет. Багато хто, можливо, думав: «ну що цей молодий чоловік, який з юності у церкві, далекий від кримінальних кіл, зможе зробити у сфері реабілітації?»  Однак, коли Бог  благословляє, то все виходить!

Сьогодні в Бориславі соціальний центр має просторе приміщення, де працюють чоловічий та жіночий центри реінтеграції й адаптації (на цей час там знаходиться понад 70 осіб). У пастора велика команда помічників. Відчувається  чудова атмосфера любові та поваги – ґрунт на якому добре ростуть нові служителі. Проводиться регулярна і якісна євангелізаційна робота в тюрмах.

«Вітаючи Михайла, я нагадав, що реабілітаційне та тюремне служіння – це не окремий корабель, а всього лиш один із засобів церкви для досягнення грішників. Воно може мати успіх тільки тоді, коли насправді буде служінням церкви й братства!» – ділиться В’ячеслав Когут.

Наприкінці конференції служителі помолилися за покаяння та обновлення віри служителів соціального служіння, багато з них свідчили, що отримали новий запал йти і служити на славу Божу.

В переддень конференції 20 листопада служителі департаменту провели робочу зустріч із заступником начальника держуправління «Львівська установа виконання покарань №19» Сергієм Кузьмичем. Служителі передали установі допомогу у вигляді комп’ютера й аудіо програвача, обговорили різні моменти та можливості для співпраці під час карантину. Сергій Кузьмич вручив давнім і хорошим друзям подяки за плідну співпрацю і особисто подякував церкву п’ятидесятників за активну соціальну роботу у виправних закладах України.

Попередня Олександр Третяк переміг на виборах міського голови Рівного
Наступна «Статистика не показує рівня духовності, морального імунітету людей, а підштовхує нас до активної праці» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини

Місіонери на Гаїті: про медичну допомогу, землетрус і Божу славу

Острівна країна Гаїті – одна з найбідніших у Центральній Америці

Новини

Заява ВРЦіРО щодо нападів на ґрунті релігійної ненависті

З почуттями смутку й обурення ми сприйняли звістку про вбивство

Новини

«Ці кадри вкотре переконують, що діти мають жити й виховуватись у сім’ї» – Михайло Паночко

Вийшов документальний фільм про життя дітей в інтернатах – правда