Березень 24, 2021 0 959 Переглядів

На  Донеччині відкрився «Life центр» для жінок, які опинилися у важких життєвих обставинах

За підтримки церкви «Благодать» у м. Покровську, що на Донеччині, 19 березня відкрили перший на Донбасі та сьомий в Україні «Life центр». Це – спеціалізований офіс для жінок, які переживають труднощі.

Спільно з міжнародною громадською організацією «Збережи життя» волонтери-християни надаватимуть підтримку жінкам під час кризової вагітності, тим, хто втратив дитину чи потрапив у іншу непросту ситуацію.

Головною метою ГО «Збережи життя» є профілактика абортів – донесення до молодого покоління сімейних цінностей і інформацію про важливість чистоти дошлюбних стосунків. Організація співпрацює з центрами кризової вагітності в США та Україні, відкриває нові центри допомоги жінкам, надихає їх робити вибір на користь збереження життя.

У Покровську до відкриття «Life центру» готувалися протягом двох років. Ідея зібрала команду волонтерів (це понад 10 осіб), які пройшли спеціальну підготовку.

«Це дійсно важлива подія для міста, – каже старший пресвітер Донецького та Луганського обласних об’єднань УЦХВЄ Анатолій Безкровний. – Дехто, можливо, цього не розуміє, але потреба в такому центрі є, оскільки дівчата з незапланованою вагітністю, які думають, як їм вийти зі скрутного становища, матимуть альтернативу аборту. Якщо Бог дає життя – то Він бажає, щоб це життя збереглося».

На церемонію відкритті нового центру приїхала також засновниця Save a Life International Надія Гординська та національна директорка мережі громадських організацій  Міла Зарубайко.

Телефон «Life центру» в м. Покровськ: +38 050 503 35 33.

Попередня Біблійний брейн-ринг, квест та настанови – на Тернопільщині провели конференцію для підлітків
Наступна «Ми націлюємо дітей і молодь з порушеннями слуху здобувати знання, що допоможуть у житті» -  засновники фонду «Кольори тиші»

Вам також може сподобатися

Новини

Вперше з’явився посібник з релігійних прав

Електронна версія посібника «Твоє право на свободу віросповідання» вже доступна для безкоштовного

Новини

Рада Церков прийняла резолюцію щодо розробки державної сімейної політики

30 вересня в м. Острозі на Рівненщині відбулося виїзне засідання

Освіта

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з