Березень 23, 2021 0 803 Переглядів

Біблійний брейн-ринг, квест та настанови – на Тернопільщині провели конференцію для підлітків

«Хто потрібен Богу: фани чи послідовники?» – над таким питанням роздумували підлітки Шумського та Лановецького районів Тернопільщини під час підліткової конференції.

13 березня гостинний і затишний Дім молитви міста Шумськ гостинно зустрів близько ста підлітків, які після тривалої карантинної перерви радо вітали один одного, щиро молилися разом та прославляли Бога в піснях.

Розпочав конференцію старший пресвітер Шумського району Степан Юзюк. Він сказав слово наставлення, згадавши євангельську розповідь про виноградну лозу та звершив молитву благословення за хід конференції. «Якщо у нас є бажання бути кращими, то ми повинні жертвувати своїм, щоб Бог міг робити зміни у нашому житті», – зазначив служитель.

Після цього, розділившись на команди, підлітки взяли участь у брейн-рингу. Ціль цієї інтелектуальної гри – з’ясувати, як учасники обізнані з історією життя і служіння Ісуса Христа. «Мало знати про Ісуса – набагато важливіше знати самого Ісуса!» – підсумували ведучі брейн-рингу.

Команда служіння дітям та підліткам Шумського Дому молитви підготувала прекрасну театральну постановку, яка продемонструвала дітям, як важливо служити Богу не словами, а ділами. Після чого до присутніх звернулася Інна Дмитрук, яка очолює це служіння в Шумському районі. Вона спонука підлітків задуматися над питанням – хто ж потрібен Богу: фани чи послідовники? За основу для свого викладу Інна Олексіївна взяла євангельські історії про життя Никодима та Матвія. Діти мали можливість порозмірковувати над питаннями: хто такий «фан», що таке «релігія» та якими мають бути особисті відносини з Ісусом?

«Ісус зацікавлений не у фанах, а в послідовниках. Послідовник – це той, хто іде по Його слідах, – підкреслила спікер. – Йдучи за Ним треба пам’ятати, що Господь не помиляється, не запізнюється, своїм вірним все допомагає на добре, любить без умов, має прекрасний план на життя кожного».

Після смачного обіду діти брали участь у квесті. Завдання учасників – попри різні перешкоди, пронести у визначене місце світильник, який символізував віру в Ісуса.

Олександр Гук, пастор місцевої церкви, який весь час був разом із дітьми та брав активну участь у всіх конкурсах, звершив молитву за щасливе повернення їх додому. Усміхнені й переповнені позитивними емоціями, із дбайливо зібраними на дорогу смаколиками, учасники конференції роз’їхалися по своїх населених пунктах. Хочеться вірити, що посіяне слово  зросте у їхніх юних серцях і принесе плід.

Оксана Гудзь.

Попередня На Горохівщині пройшла конференція для вдів та вдівців
Наступна На  Донеччині відкрився «Life центр» для жінок, які опинилися у важких життєвих обставинах

Вам також може сподобатися

Новини

На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання

Так історично склалося, що саме з Тернопільської області України вийшли

Новини

Михайла Дрена благословили на служіння відповідального за роботу церкви у в’язницях та реабілітаційних центрах Львівщини

П’ятидесятницька церква «Нове життя» в місті Бориславі Львівської області одна з тих, де гарно поставлене соціальне служіння. Саме тут і пройшла обласна конференція служителів тюремного та реабілітаційного служінь.

Новини

Місіонери на Гаїті: про медичну допомогу, землетрус і Божу славу

Острівна країна Гаїті – одна з найбідніших у Центральній Америці