Грудень 16, 2015 1 1339 Переглядів

Особлива в очах Божих

      12 грудня 2015 року Херсон приймав близько 200 доньок Небесного Батька. У південному куточку нашої країни пройшла обласна жіноча конференція. Зустріч була актуальною для кожної матері, доньки, жінки, сестри чи бабусі. Тема спілкування – «Особлива в очах Божих».

      Розпочав конференцію єпископ обласного об’єднання церков ХВЄ півдня України Олександр Бабійчук. Він закликав сестер дотримуватися балансу духовного та інтелектуального, розмножувати оливу та використовувати її.

      Поділилася темою відповідальна за інформаційний відділ ЦХВЄ України Людмила Бендус. Вона наголосила, що кожній жінці важливо усвідомити хто вона, і поставити собі питання: «Чи дякую я Богові за те, що я – це я?». Тому що, тільки усвідомлюючи хто ми, ми зможемо виконати особливе призначення, яке передбачив для кожної з нас Господь.

 2     Жінка особлива у творенні, тому що лише вона була створена з живої матерії – ребра Адама. З цього приводу Августин Блаженний говорив: «Жінка не випадково створена не з ноги, щоб їй бути рабою, не з голови, щоб керувати, але з ребра, щоб стояти пліч-о-пліч, тобто бути рівною, з-під руки, щоб бути під захистом, і біля серця, щоб бути коханою».

      Жінка створена із вмінням брати від джерела, і те, що вона бере, вона примножує. Бог створив жінку з особливою природою, тому що передбачив для неї особливе призначення. Найперша її функція – дбати, щоб чоловіку було добре. Для цього Бог дав здатність жінці бути поміччю, помічницею. Тому, кожній з нас, варто час від часу задумуватися над тим, які ми помічниці для тих, хто поруч? І старатися бути помічницею на добро, а не на зло.

      Жінка особлива також у впливі, яким наділив її Бог. Вона здатна піднести чоловіка на висоти, чи понизити його. Яскраві приклади можна знайти на сторінках Біблії – згадаймо Адама, Соломона, Давида, Самсона. І молімося, щоб Бог давав нам мудрості чинити вплив лише на добро, розуміти відповідальність свого призначення, щоб із нашою присутністю оточення наповнювалось миром та спокоєм, щоб ми були здатні розділити радість від життя з кожним, кому це необхідно.

 Сестра Людмила стала великим благословенням для сестер Херсонщини. Ми радо чекатимемо нових зустрічей, нових відкриттів від Господа, які збудовують і допомагають бути тими, ким створив нас Творець.

 Тетяна Марухіна, м. Херсон

{hwdvs-player}id=104|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви
Наступна Розмова про головне або Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

«Звідки ти прийшла і куди йдеш?» – нотатки сестринської конференції Волині

   1 жовтня 2016 року у м. Луцьк у приміщенні церкви Христа Спасителя відбулася обласна сестринська конференція, темою якої стали слова, з якими Ангел Господній звернувся до Аґар, Сарриної невільниці, коли та втікала від своєї пані: «Звідки ж то прийшла ти, і куди ти йдеш?»

Жіноче служіння

Незримий вогонь краси

 У чому полягає секрет привабливості і жіночності? Які риси характеру важливі, і в чому справжня цінність жінки? Відповіді на безліч важливих питань приготували сестри з церкви «Щит віри» м. Запоріжжя для служіння в територіальному центрі соціальної служби Орджонікіджевсього району, яке проходило 11 березня 2015 р.

Жіноче служіння

Багатовекторність жіночого служіння

Жіноче служіння в Україні багатовекторне. Це і молитовний та соціальний напрямки, і праця у сфері освіти і душеопікунства, і милосердя та доброчинність. Про повноцінний розвиток усіх напрямків насамперед дбає відповідальна за жіноче служіння в Україні Віра Деркач.