Травень 11, 2021 0 1240 Переглядів

На Івано-Франківщині Департамент освіти УЦХВЄ провів першу конференцію проєкту «Оновлення»

8 травня 2021 року в Домі молитви церкви ХВЄ села Старий Лисець Івано-Франківської області відбулася перша обласна конференція Департаменту освіти УЦХВЄ в рамках проєкту «Оновлення».

У заході взяли участь пастори та служителі відповідальні за різні сфери служіння п’ятидесятницьких церков області.

На початку конференції заступник керівника департаменту Богдан Галюк, ознайомив присутніх із напрямками роботи та проєктами служіння. Після чого до учасників конференції звернувся директор Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, який детально розповів як виникла ідея започаткувати проєкт «Оновлення», про його мету та цілі заходу в різних  сферах – духовній, сімейній та сфері служіння. Планується, що у рамках проєкту буде проведено низку круглих столів, навчання молодих служителів, будуть видані спеціальні матеріали та багато ін.

Заступник керівника департаменту Василь Попудник презентував результати соціологічного опитування, що було проведене у 2019 році. Дослідження продемонструвало як люди в церквах дають десятину, наскільки члени церкви залучені до різних сферах служіння, як часто відвідують богослужіння та багато інших аспектів. Інтерв’ю на цю тему читайте на нашому сайті незабаром.

Продовжив  конференцію Віктор Вознюк семінаром на тему: «Пошук і реалізація покликання».  А на завершення присутні скористалися можливістю поставити запитання служителям під час панельної дискусії «Портрет біблійного християнина». У розмові разом з Віктором Вознюком взяв участь старший пресвітер Івано-Франківського обласного об’єднання УЦХВЄ Юрій Веремій та пастор церкви з міста Коломиї Роман Филипів.\

Попередня У Рівному старший єпископ здійснив молитву з рукопокладанням
Наступна Агов, таланти! Прийом творів на Літературний конкурс ім. Джона Буньяна триватиме до кінця травня

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові провели служіння до річниці хрещення Київської Русі

На святкове богослужіння, що відбулося 18 серпня, запрошувались усі бажаючі: віруючі заздалегідь  роздали львів’янам листівки-запрошення. У чудовому новому залі церкви «Голгофа» особливу атмосферу свята створював об’єднаний хор львівських церков «Голгофа» і   «Віфанія».

Новини братерства

Оголошено літературний конкурс імені Джона Буньяна

   Відділ освіти Церкви ХВЄ України разом із служінням «5 хлібів та 2 риби» започатковують «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» для українських християнських письменників.

Освіта

Місіонерська школа «Ковчег спасіння» випустила чергову групу  служителів

У Місіонерській школі «Ковчег спасіння» незабаром  розпочнеться черговий, осінній семестр.