Травень 11, 2021 0 964 Переглядів

На Івано-Франківщині Департамент освіти УЦХВЄ провів першу конференцію проєкту «Оновлення»

8 травня 2021 року в Домі молитви церкви ХВЄ села Старий Лисець Івано-Франківської області відбулася перша обласна конференція Департаменту освіти УЦХВЄ в рамках проєкту «Оновлення».

У заході взяли участь пастори та служителі відповідальні за різні сфери служіння п’ятидесятницьких церков області.

На початку конференції заступник керівника департаменту Богдан Галюк, ознайомив присутніх із напрямками роботи та проєктами служіння. Після чого до учасників конференції звернувся директор Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, який детально розповів як виникла ідея започаткувати проєкт «Оновлення», про його мету та цілі заходу в різних  сферах – духовній, сімейній та сфері служіння. Планується, що у рамках проєкту буде проведено низку круглих столів, навчання молодих служителів, будуть видані спеціальні матеріали та багато ін.

Заступник керівника департаменту Василь Попудник презентував результати соціологічного опитування, що було проведене у 2019 році. Дослідження продемонструвало як люди в церквах дають десятину, наскільки члени церкви залучені до різних сферах служіння, як часто відвідують богослужіння та багато інших аспектів. Інтерв’ю на цю тему читайте на нашому сайті незабаром.

Продовжив  конференцію Віктор Вознюк семінаром на тему: «Пошук і реалізація покликання».  А на завершення присутні скористалися можливістю поставити запитання служителям під час панельної дискусії «Портрет біблійного християнина». У розмові разом з Віктором Вознюком взяв участь старший пресвітер Івано-Франківського обласного об’єднання УЦХВЄ Юрій Веремій та пастор церкви з міста Коломиї Роман Филипів.\

Попередня У Рівному старший єпископ здійснив молитву з рукопокладанням
Наступна Агов, таланти! Прийом творів на Літературний конкурс ім. Джона Буньяна триватиме до кінця травня

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада євангельських протестантських церков України закликає спільно відстоювати інтереси украінського народу

Про це йшлося під час засідання Секретаріату Ради, що відбулося 20 лютого під головуванням пастора Максима Мамакіна (АМЦ).

Новини братерства

Звернення ВРЦІРО щодо утвердження миру та поступу українського суспільства

   Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх віруючих продовжувати молитися за мир та благополуччя в Україні. Всіх причетних до розпалювання військового конфлікту на Сході України

Новини братерства

Відповідальні за інформаційну роботу у сестринському служінні церков навчалися основ журналістики

  «Якби Ісус Христос жив у наш час, то Він користувався би комп’ютером та сучасними засобами  комунікації!», –  сказав…