Травень 11, 2021 0 1154 Переглядів

На Івано-Франківщині Департамент освіти УЦХВЄ провів першу конференцію проєкту «Оновлення»

8 травня 2021 року в Домі молитви церкви ХВЄ села Старий Лисець Івано-Франківської області відбулася перша обласна конференція Департаменту освіти УЦХВЄ в рамках проєкту «Оновлення».

У заході взяли участь пастори та служителі відповідальні за різні сфери служіння п’ятидесятницьких церков області.

На початку конференції заступник керівника департаменту Богдан Галюк, ознайомив присутніх із напрямками роботи та проєктами служіння. Після чого до учасників конференції звернувся директор Департаменту освіти УЦХВЄ Віктор Вознюк, який детально розповів як виникла ідея започаткувати проєкт «Оновлення», про його мету та цілі заходу в різних  сферах – духовній, сімейній та сфері служіння. Планується, що у рамках проєкту буде проведено низку круглих столів, навчання молодих служителів, будуть видані спеціальні матеріали та багато ін.

Заступник керівника департаменту Василь Попудник презентував результати соціологічного опитування, що було проведене у 2019 році. Дослідження продемонструвало як люди в церквах дають десятину, наскільки члени церкви залучені до різних сферах служіння, як часто відвідують богослужіння та багато інших аспектів. Інтерв’ю на цю тему читайте на нашому сайті незабаром.

Продовжив  конференцію Віктор Вознюк семінаром на тему: «Пошук і реалізація покликання».  А на завершення присутні скористалися можливістю поставити запитання служителям під час панельної дискусії «Портрет біблійного християнина». У розмові разом з Віктором Вознюком взяв участь старший пресвітер Івано-Франківського обласного об’єднання УЦХВЄ Юрій Веремій та пастор церкви з міста Коломиї Роман Филипів.\

Попередня У Рівному старший єпископ здійснив молитву з рукопокладанням
Наступна Агов, таланти! Прийом творів на Літературний конкурс ім. Джона Буньяна триватиме до кінця травня

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Ми знаходимося напередодні великого улову для Божого царства» – Михайло Паночко, нотатки річної звітної конференції ЦХВЄУ

     25-26 квітня 2017 р. на Київщині відбулася річна звітна конференція ЦХВЄУ на яку приїхали близько 270 пасторів і єпископів з усіх регіонів України.

Новини братерства

На Дніпропетровщині молодь влаштувала солодке свято для дітей    

«Будьте як діти» – сказав Ісус. Молодіжна команда церкви «Благодать»

Новини братерства

На Рівненщині церкви за рік зросли більш як на 700 нових членів – репортаж з річної конференції  

22 січня на базі церкви «Святої Трійці» відбулася звітно-виборна конференція