Травень 11, 2021 0 760 Переглядів

У Рівному старший єпископ здійснив молитву з рукопокладанням

9 травня у Рівненській церкві «Божого спасіння» богослужіння було по-особливому урочистим. Цього дня члени громади разом зі старшими служителями церкви молилися під час рукопокладання дияконів Олександра Лукащука, Сергія Субота та Максима Затильного. Щоб помолитись за братів, до Рівного приїхав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

Він поділився словом наставлення та разом зі служителями обласного об’єднання церков Рівненщини Олександром Чернюшком, Віталієм Зозулею, Андрієм Стецяком, В’ячеславом Марчуком та Іваном Боричевським звершив молитву рукопокладання.

Цього ж дня у церкві с. Стрільськ Сарненського району на Рівненщині  на дияконське служіння рукопокладали Дмитра Бунечка. А в селі Новорічиця Зарічненського району на пресвітерське служіння рукопокладали Петра Савчука, а на дияконське – Рувима Савчука. Молитву посвячення звершували пастори Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ.

Попередня газета "Жива надія" №105, 2021 р.
Наступна На Івано-Франківщині Департамент освіти УЦХВЄ провів першу конференцію проєкту «Оновлення»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Зарождение пятидесятничества в Закарпатье

Современное евангельское движение в Закарпатье берет свое начало в 30-х годах ХХ в. Так, в 1933 г. среди местных жителей начал проповедь слова Божьего в евангельско-протестантском его понимании Андрей Мешко, уроженец с. Медяница (теперь с. Медяница Мукачевского района). Он уехал в США на заработки и там обратился к Христу в одной из церквей, принадлежавшей к «Армии Спасения» (евангельское течение уеслианского направления). От этой же церкви он был направлен миссионером на свою Родину.

Новини

«Бог працює, і це видно!» – підсумки другого молитовного сніданку в Івано-Франківську

«Це вже другий молитовний сніданок у нашому місті. Минулого року він проходив під егідою обласної ради, а цього разу ідеєю його проведення зацікавився міський голова,

Новини регіонів

Подарувати щастя знедоленим

Для· дітей з розумовими обмеженнями, які мешкають у школах-інтернатах спілкування з молоддю із церков – це справжня радість. Так, 13 жовтня молодь церкви ХВЄ із села Ком’яти Виноградівського району, що на Закарпатті, вперше відвідала інтернат, що знаходиться в селі Інстичиво, у сусідньому Іршавському районі.