Травень 11, 2021 0 2914 Переглядів

У Рівному старший єпископ здійснив молитву з рукопокладанням

9 травня у Рівненській церкві «Божого спасіння» богослужіння було по-особливому урочистим. Цього дня члени громади разом зі старшими служителями церкви молилися під час рукопокладання дияконів Олександра Лукащука, Сергія Субота та Максима Затильного. Щоб помолитись за братів, до Рівного приїхав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

Він поділився словом наставлення та разом зі служителями обласного об’єднання церков Рівненщини Олександром Чернюшком, Віталієм Зозулею, Андрієм Стецяком, В’ячеславом Марчуком та Іваном Боричевським звершив молитву рукопокладання.

Цього ж дня у церкві с. Стрільськ Сарненського району на Рівненщині  на дияконське служіння рукопокладали Дмитра Бунечка. А в селі Новорічиця Зарічненського району на пресвітерське служіння рукопокладали Петра Савчука, а на дияконське – Рувима Савчука. Молитву посвячення звершували пастори Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ.

Попередня газета "Жива надія" №105, 2021 р.
Наступна На Івано-Франківщині Департамент освіти УЦХВЄ провів першу конференцію проєкту «Оновлення»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Бригада християн з Рівненщини допомогла мешканцям Миколаєва затулити розбиті вікна

З 24 по 28 жовтня команда вірян із п’ятидесятницьких церков

Новини регіонів

Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви

65-літній ювілей церкви ХВЄ «Благодать» в місті Красноармійську, що на Донеччині, відзначили по-особливому – відкриттям нового приміщення молитовного дому.

Новини регіонів

Чернігівщина: молодь вчилася як стати сильною

13-14 квітня єпископ ЦХВЄ Микола Синюк відвідав Чернігівщину, де служив словом для молоді області та побував  у невеликих місіонерських церквах, розташованих у кількох населених пунктах області.