Липень 9, 2010 0 742 Переглядів

Європа потребує сили Євангелії

МОЛДОВА – 2-4 березня в Кишиневі відбулася Європейська П’ятидесятницька Конференція, що об’єднала національних пятидесятницьких лідерів з близько 30 країн Європи. Тема конференції “Вклад ПЕФ у благовістя в Європі: які форми благовістя найбільш результативні?”

Знаковим у цій події є те, що такий захід П’ятидесятницької Європейської Спільноти (Pentecostal European Fellowship ) вперше відбувся на території Східної Європи. Молдова стала першою пострадянською країною, що приймала представників п’ятидесятницьких об’єднань Європи.

Програма заходу включала ділові засідання Президіуму ПЕФ, секційні зустрічі, спільні богослужіння та звершення Причастя. Серед спікерів: представники країн СНД (В.Павловський), Швейцарії (Урс Шмідт), Франції (Давід Нолент), Румунії (Мірча Думеан), Іспанії (Яків Бок) та інші.

Відділи Спільноти, місійний (PEM) та молодіжний (PEFY) запропонували конференції свої бачення та заходи щодо їх втілення. Так, 27-30 липня у Будапешті, Угорщина відбудеться Європейська місійна конференція та IMPACT NOW-2011 вуличні благовісницькі заходи. Крім того, учасники конференції обговорили питання співпраці у внутрішньому благовісті, місійній праці та заходи щодо координації зусиль в інших сферах служіння.

Делегація Церкви християн віри євангельської України, під керівництвом старшого єпископа М.Паночка, у складі Синюка М.П. Веремія Ю.К., Бабійчука О.І. та Марченко В.В. долучилася до спільної праці. Протягом конференції Церква християн віри євангельської Україна змінила статус асоційованого члена і набула статус повного члена ПЕФ. “Від імені всього Організаційного Комітету Конференції щиро дякую вам за участь у конференції. Переконаний, що спільність, яку ми мали, дасть добрі плоди. До зустрічі на наступній Конференції в Будапешті” – говорить єпископ В.Павловський, Голова Оргкомітету.

“Наші пропозиції до колег були дуже практичними. Ми, поділившись досвідом України, закликали братів до більш принципової позиції у збереженні християнських цінностей, захисту здорової моралі та в інших важливих сферах. Як член Президіуму ПЕФ, я запропонував докласти зусиль, щоб Спільнота була більш дієвою та ефективною структурою для взаємного добра. У жовтні цього року в Києві відбудеться засідання Президіуму ПЕФ. Наша спільна мета – об’єднуючи зусилля, допомогти Європі повернутися до Бога” – говорить по завершенню конференції М.Паночко.

Попередня Європейські молодіжні лідери напрацювали "БАЧЕННЯ- 2020"
Наступна 450-річчя Пересопницького Євангелія

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ надіслав відкритого листа членам Міжнародної Асамблеї ХВЄ про ситуацію на Сході України

     «Ніхто з нас ще півроку тому не міг навіть подумати, що в двох областях на сході України спалахне страшне полум’я війни, – йдеться листі. –  Саме євангельські церкви опинилися в епіцентрі конфлікту…

Новини братерства

У церквах ХВЄ тривають звітно-виборні конференції: на Рівненщині та Житомирщині обрано нових старших пресвітерів

У грудні-січні стартував період звітно-виборних конференцій обласних об’єднань УЦХВЄ, які триватимуть до березня 2018 р.

Новини братерства

На Полтавщині розпочато навчання за програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

18 лютого 2012 р. в м. Полтаві, в приміщенні центральної церкви “Нове Життя” Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄП відбулося перше заняття за навчальною програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”