Жовтень 18, 2022 3 1001 Переглядів

«Пічки-ракети» для ЗСУ та населення постраждалих районів виготовляє пастор з Київщини Ігор Туровський

Пастор-місіонер із села Велика Вільшанка, що на Київщині, Ігор Туровський – з тих людей, хто не сидить без діла.  У перші місяці війни він щоранку проводив молитву в колі воїнів ТРО, розносив продуктові набори родинам, які потерпали фінансово. А коли через  Васильківський район хлинув потік вимушених переселенців, то в його домі знайшли тимчасовий притулок аж тридцятеро людей. І це при тому, що у самого  сім’я немаленька – з дружиною Даною вони є щасливими батьками дев’ятьох  дітей.

Про те, як виникла ідея «поставити на потік» металеві «пічки-ракети» (компактний різновид буржуйки), щоб передати для населення постраждалих районів та ЗСУ, ми й поспілкувались із пастором Ігорем.

– З Божою допомогою маємо відкриті серця і очі, щоб бачити потреби, які виникають в наш час. Стараємось робити хоч найменше, що в наших силах, щоб послужити для інших людей на свідоцтво і для слави Божої.

Ідея виникла, коли одного дня з нами зв’язались знайомі з-за кордону, вони хотіли якось допомогти людям в Україні й для цього переслали певну суму коштів. Ми думали, як же їх витратити з максимальною користю?..

– І зупинили свій вибір на пічках? Чому?

– Наближається зима, люди хвилюються, що виникнуть проблеми з газом або електрикою. Є потреба зручно приготувати їжу й у воїнів на передовій, так само й у населення в місцях, де ведуться бої, на звільнених територіях.

Прийшла думка зробити невеликі мобільні пічки, щоб вони були легкими, зручними і при цьому ефективними. Почали збирати інформацію в інтернеті. На ютубі побачили як можна зробити так звану «пічку-ракету». Вони є різноманітними на вигляд і за функціоналом.

– Добре, то чому ви просто не закупили ці пічки, а виготовляєте своїми руками?

– Ми подивилися на суму, яку мали, і підрахували: якщо закупити вже готові вироби, буде дорого і ми зможемо допомогти тільки певній невеликій кількості людей.  Якщо ж закупити на ці кошти необхідні матеріали та зварити пічки самостійно (Слава Богу, руки й голова у нас є), то це вийде у 2-3 рази дешевше.  Відповідно, у 2-3 рази більшій кількості людей ми зможемо послужити. Порахували, закупили метал і почали роботу.

Віримо, що наша праця принесе користь, а найголовніше, буде для слави Божої! За все Слава Господу! Йдемо разом до перемоги!

– Дякуємо за ваше служіння!

Розмовляв
Павло КУЦЕНКО

Першу партію «пічок-ракет» пастор Ігор уже передав волонтерам, які доставили їх на місце призначення.

Попередня «Християнська Відкрита Академія – це місце зустрічі Божих людей, які хочуть будувати майбутнє» - Ярослав  Лукасік
Наступна На Житомирщині, в селищі Нова Борова посвятили новий Дім молитви

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

   Церкви ХВЄ, якi належать до нашого братерства, є у різних великих містах Західної Європи. Одна з них, вже три роки діє у Берліні. 16 листопада 2014 року там відбулося рукопокладення старшого  пресвітера Леоніда Козаріза.

Новини братерства

Релігійні діячі запевнили Держсекретаря США у відсутності міжрелігійних конфліктів в Україні

    Державний секретар США Джон Керрі відзначив важливість активної громадської позиції Церков та закликів релігійних діячів до миру, єдності та збереження цілісності України.

Новини братерства

У КБІ відкрито набір за спеціальністю  «Методист дитячо-підліткового служіння»

Відділ Служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в співпраці з Київським Біблійним інститутом продовжує набір студентів за програмою «Методист дитячо-підліткового служіння»