Вересень 17, 2021 0 839 Переглядів

Як стати цілісною особистістю та допомогти в цьому іншим – нотатки  Всеукраїнської жіночої конференції-2021

Річна сестринська конференція, яка цього  року проходила з 8 по 12 вересня у смт Затоці на Одещині, зазвичай відзначається особливим духом молитви. Тут є місце і для глибокого слова оновлення, і для сліз розчулення, і для щасливих усмішок.

Головна тема заходу – «Шлях до щастя цілісності» (саме так, слово «щастя «перекреслене) – мала на меті скоригувати пріоритети, звірити орієнтири та озброїти сестер Божими інструментами для служіння.

Про один із таких інструментів – наставництво молодших сестер – говорив під час урочистого відкриття конференції старший пресвітер Одеського обласного об’єднання УЦХВЄ Сергій Крученюк. Цього дня, як і останнього дня конференції, натхненно служив хор церкви «Віра, надія, любов» з м Одеси, а її пастор Віктор Марченко ділився словом та вів присутніх у молитві.

Другий день конференції виявився особливо насиченим. Послужити жінкам приїхав перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок, який проповідував на тему душеопікунства. Він окреслив цілі душеопікунської праці, серед яких – оздоровлення, освячення, покаяння, духовне зростання та внутрішнє відновлення особистості. «Мені так здається, що багато людей, які впали, були би відновлені в Церкві, якби вчасно була проведена правильна душеопікунська робота», –  зауважив Анатолій Миколайович. А ще заохотив сестер, які приїхали з різних куточків України, сміливо служити на своєму рівні, та поділився багатьма практичними порадами щодо того, як організувати душеопікунську працю так, щоб вона приносило тільки добрі плоди.

На третій день під час центрального служіння слово до сестер мала директорка департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Віра Деркач. Вона зосередила свою увагу на вірші, який став основною темою  конференції: «А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!» (1 Сол. 5:23).

Прості й щирі слова, оздоблені прикладами із власного досвіду та  віршами з Біблії, торкнулися глибини багатьох сердець. Денне служіння завершилося ревною молитвою зі сльозами розчулення та подяками Господу за обновлення тіла, душі і духа.

Заступниця директорки жіночого департаменту Людмила Бендус продовжила тему душеопікунства, зосередивши у своєму семінарі увагу на праці з жінками.

У вечірній час були бесіди за статусами: окремі заняття мали дівчата, заміжні жінки, вдови та сестри, яким за 60. Проводилися також заняття в секціях, звучали чудові проповіді та семінари жінок-спікерів. Зокрема, гості зі США Лариси Бубели, яка спонукала замислитися над питанням, чи чекаємо ми пізнього дощу пробудження в Україні, семінари  лікарки-офтальмолога та блискучої  лекторки Ірини Власенко, служительки Анни Веренич, яка торкнулася теми перепон, що стоять на шляху до цілісності, та інших.

Ще одним благословенням стала робота християн-медиків. За сприяння місії «Велике доручення» з міста Сакраменто (США), усіх охочих консультувала вже згадана лікарка-офтальмолог із Києва Ірина Власенко, яка не тільки проводила прийом абсолютно безкоштовно, але й дарувала пацієнткам підібрані окуляри. Учасниці конференції могли також виміряти тиск та одержати  консультацію лікаря-терапевта.

Як розповів віцепрезидент місії «Велике доручення» Сергій Бубела, вони з дружиною Ларисою та командою лікарів з України займаються цим служінням вже близько 20 років. «Свого часу ми поєднували такі виїзди медиків на місця з дитячими таборами та євангелізаціями, і результат був чудовий, – розповідає Сергій. – Таким чином ми відкрили шість церков у Полтавській області, які діють до сьогодні».

Ще багато різних подій та незабутніх моментів згадуватимуть сестри, які побували на цій конференції в Затоці. А також дякуватимуть  Богу за те, що відпочили тілом, відновилися душею і запалали духом для подальшого служіння.

Ірина Боровкова.

Попередня Унікальне ювілейне видання, присвячене століттю п’ятидесятницького руху в Україні презентують у Києві (прямий ефір)
Наступна «Нова книга демонструє перехід п’ятидесятників «від гнаної меншості до впливової меншості» - Михайло Мокієнко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У день Фестивалю надії на найбільший стадіон Львова прийшло близько сорока тисяч людей (репортаж)

   Відкритий для світу, дружній для людей Львів зустрів Фестиваль надії за участю Франкліна Ґрема. Найосвітленіший в Україні стадіон «Арена Львів» 20 червня був переповнений – близько сорока тисяч людей відвідали найочікуванішу християнську подію року. 

Новини братерства

Литовці насолоджувались псалмами під звуки української бандури

Анатолій Коренівський, завідувач відділу аудіо-відео служіння ЦХВЄУ, багатьом відомий як талановитий бандурист, який виконує християнські псалми під бандуру.

Новини братерства

Михайло Мокієнко: «За пару місяців після виходу в друк «Слов’янського біблійного коментаря» люди розкупили 80% тиражу»

    Наукова презентація нового, унікального у своєму роді видання «Слов’янський біблійний коментар: сучасна євангельська перспектива» відбулася…