Червень 29, 2016 0 719 Переглядів

Комітет ЦХВЄУ оголосив молитву і піст з 29 червня по 1 липня про Божий захист для віруючих та юридичне впорядкування ситуації в Росії

     Учасники засідання Комітету Церкви християн віри євангельської України, що відбулося 29 червня 2016р. в Києві, з глибокою стурбованістю сприйняли інформацію старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка про законодавчі зміни щодо місіонерської діяльності у Російській Федерації.

     Михайло Степанович поінформував священнослужителів про запропоновані законодавчі новели та особливості так званого «пакету Ярової» (посилює контроль держави над громадянами, забороняє поширення віри і релігійних переконань поза культовими спорудами).

     Однодушним рішенням Комітету єпископів стала підтримка ініціативи Начальствуючого єпископа Російської Церкви християн віри євангельської Едуарда Грабовенка про молитву та піст перед Богом з 29 червня по 1 липня про Його захист для віруючих та юридичне впорядкування ситуації.

     «Свобода совісті та свобода віросповідання, як і право розповсюджувати релігійні переконання та діяти згідно них є однією з фундаментальних цінностей вільного суспільства і не може бути забрана в особи під будь-яким приводом… Закликаємо церкви християн віри євангельської України об’єднатися в заступницькій молитві за християн Росії та Божу мудрість для законотворців та президента РФ!» – ідеться в Зверненні Комітету ЦХВЄУ до церков.

Попередня У 21 столітті кожна віруюча жінка – місіонерка, переконані учасниці річної сестринської конференції
Наступна Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Українські Євангельські церкви моляться про Боже рішення щодо євроінтеграції

З 18 по 20 жовтня у багатьох християнських церквах України віруючі перебували в постах і молитві за долю нашої держави. Мета такого молитовного служіння  полягає в збереженні та поширенні Біблійних моральних цінностей щодо ставлення до життя, сім’ї та інших важливих складових, притаманних українському народу.

Новини братерства

На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей

   Голова селищної ради смт. Рокитне, що на Рівненщині, Руслан Дубовець висловив щиру вдячність церковній громаді ХВЄ за організацію дитячого дозвілля на…

Новини братерства

Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

   Церкви ХВЄ, якi належать до нашого братерства, є у різних великих містах Західної Європи. Одна з них, вже три роки діє у Берліні. 16 листопада 2014 року там відбулося рукопокладення старшого  пресвітера Леоніда Козаріза.