Червень 29, 2016 0 577 Переглядів

Комітет ЦХВЄУ оголосив молитву і піст з 29 червня по 1 липня про Божий захист для віруючих та юридичне впорядкування ситуації в Росії

     Учасники засідання Комітету Церкви християн віри євангельської України, що відбулося 29 червня 2016р. в Києві, з глибокою стурбованістю сприйняли інформацію старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка про законодавчі зміни щодо місіонерської діяльності у Російській Федерації.

     Михайло Степанович поінформував священнослужителів про запропоновані законодавчі новели та особливості так званого «пакету Ярової» (посилює контроль держави над громадянами, забороняє поширення віри і релігійних переконань поза культовими спорудами).

     Однодушним рішенням Комітету єпископів стала підтримка ініціативи Начальствуючого єпископа Російської Церкви християн віри євангельської Едуарда Грабовенка про молитву та піст перед Богом з 29 червня по 1 липня про Його захист для віруючих та юридичне впорядкування ситуації.

     «Свобода совісті та свобода віросповідання, як і право розповсюджувати релігійні переконання та діяти згідно них є однією з фундаментальних цінностей вільного суспільства і не може бути забрана в особи під будь-яким приводом… Закликаємо церкви християн віри євангельської України об’єднатися в заступницькій молитві за християн Росії та Божу мудрість для законотворців та президента РФ!» – ідеться в Зверненні Комітету ЦХВЄУ до церков.

Попередня У 21 столітті кожна віруюча жінка – місіонерка, переконані учасниці річної сестринської конференції
Наступна Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«400 нових церков за наступні 5 років» – таку стратегічну ціль озвучили члени Комітету ЦХВЄУ

   Під час підсумкового засідання Комітеті ЦХВЄУ, яке відбулося 10 грудня 2015 р., старші служителі братерства відзвітували про роботу, проведену у областях, а також намітили цілі на майбутнє.

Новини братерства

«Господи, благослови владу в Україні!» – євангельські християни країни молились за владу напередодні парламентських виборів

   19 жовтня 2014 р. у більшості великих міст України відбулася міжконфесійна молитва, ініційована Радою євангельських протестантських церков України…

Новини братерства

На Тернопільщині учасники обласної молодіжної конференції розважали над питанням – у чому сила християнина?

Просторий  і затишний Дім молитви старовинного містечка Кременець, що на