Листопад 10, 2022 0 303 Переглядів

Бригада християн з Рівненщини допомогла мешканцям Миколаєва затулити розбиті вікна

З 24 по 28 жовтня команда вірян із п’ятидесятницьких церков Рокитнянського району, що на Рівненщині, здійснила поїздку в Миколаїв, де провела ремонтно-відновлювальні роботи будинків, що постраждали внаслідок обстрілів.

Зокрема, будівельники-волонтери допомагали співробітникам житлово-комунального господарства міста зашивати ОСБ-плитами вибиті вікна в будинках.

«Я хочу подякувати нашим співвітчизникам з Рівненщини, які не побоялися приїхати до нас в місто, яке маже кожен день знаходиться під ворожими обстрілами та надали нам дуже велику допомогу у підготовці до опалювального сезону. Вони проявили себе дуже професіонально і гарними працівниками, – говорить в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства Дмитро Бездольний.

Більше інформації – в сюжеті спільного інформ-проєкту медіа Миколаєва «Є-новини».

Попередня Триває третій навчальний рік у «Християнській відкритій академії»
Наступна «Праця УЦХВЄ в Європі триває» - Юрій Веремій про поїздку української делегації до Німеччини

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Європейські молодіжні лідери напрацювали “БАЧЕННЯ- 2020”

ЧЕХІЯ – 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY – Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: “INFLUENCING EUROPE” – ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п’ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб “звірити годинники” і, об’єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.

Новини братерства

В Острозькій академії встановили рекорд одночасного читання текстів Біблії

  Водночас 1475 осіб читали Острозьку Біблію під час урочистості, присвяченої Дню Європи (17 травня), що проходила у Національному університеті «Острозька академія».