Листопад 10, 2022 0 191 Переглядів

«Праця УЦХВЄ в Європі триває» – Юрій Веремій про поїздку української делегації до Німеччини

«Повернувшись із Норвегії 19 жовтня, ми з українською делегацією (всього восьмеро осіб) вирушили до м. Лютерштадту в Німеччині. За вісім кілометрів від нього є містечко Гедерслебен, де продається приміщення колишнього ліцею площею 1800 квадратних метрів. Його плануємо  придбати для потреб наших церков у Німеччині і не тільки», –  розповідає Юрій Веремій, координатор діяльності громад УЦХВЄ у країнах Західної Європи про робочу поїздку української делегації.

20-22 жовтня в м. Нідда в Німеччині в приміщенні місії «Неємія» (AVC Deutschland) служителі з України послужили на черговій сесії для студентів Інституту керівництва та управління.

А 20 жовтня провели засідання комітету УЦХВЄЄ, проаналізували прфацю за минулий рік та спланували на наступний.

Наступного дня мали зустріч з єпископом п’ятидесятницьких церков Німеччини Фрідхельмом Хольтуісом у м. Вупперталі. Домовилися про перспективну співпрацю.

«Пастор Фрідхельм висловив особливе задоволення тим, як працює Українська Церква в Європі, зокрема в Німеччині, і пообіцяв всебічну підтримку в розвитку цієї праці, у визнанні наших служителів, а ще заохотив, не гаючи часу, проповідувати українцям в Європі та відкривати нові церкви», – розповідає Юрій Костянтинович.

У суботу, 29 жовтня, делегація провела робоче засідання служителів УЦХВЄЄ в німецькому місті Детмольд, у якому взяли участь понад 40 братів із Німеччини. Розробили стратегію розвитку церков, враховуючи той факт, що офіційно Німеччина прихистила понад вісімсот тисяч українців.  Обрали трьох помічників для пастора Леоніда Козаріза, відповідального за громади УЦХВЄ в Німеччині, а також заснували чотири відділи служінь: освітній, молодіжний, місійний та соціальний. Призначили відповідальних.

Для церкви в м. Регенсбурзі рукопоклали на пресвітерське служіння Сергія Купіну.

Робоче засідання тривало шість годин і було дуже благословенним. Брати проявляли ініціативу, були активними, плануючи діяльність Української Церкви в Німеччині.

По обіді разом із пастором Григорієм Мантлєром служителі з України поїхали в місто Барнтруп, місцева влада якого прихистила багато українців. Церква «Еклезія» з м. Бломберга відкрила там філію, і старші служителі благословили пастора Анатолія на служіння й організацію ще однієї церкви.

А в неділю, 30 жовтня, відбулося урочисте богослужіння в українській церкві ХВЄ м. Детмольда, на якому рукопоклали на служіння пресвітера Євгена Гаврилюка. Зібралося багато братів та сестер, а після служіння на смачну гостину запросили всіх присутніх.

«Бог робить велику працю на землі через Своїх вірних, посвячених дітей. Виклик через війну в Україні показав, як потужно й переможно Церква Ісуса Христа крокує по землі, захищаючи й підтримуючи тих, хто в біді, а Ісус продовжує спасати всіх, хто приходить до Нього з вірою. Дякуємо Богу за Його безмежну благодать!» – підкреслює Юрій Веремій.

Попередня Бригада християн з Рівненщини допомогла мешканцям Миколаєва затулити розбиті вікна
Наступна Вітаємо  старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка з днем народження

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Молитва – це покривало любові» Репортаж з обласної сестринської конференції на Дніпроперовщині

   28 червня в Дніпропетровську в церкві ХВЄ «Віфанія» відбулася жіноча конференція. На зустріч з’їхалися сестри з майже усіх церков Дніпропетровської області. Понад 200 учасниць мали нагоду почути багато важливої інформації, сильні та вражаючи свідчення про силу молитви.

Новини братерства

Заява ВРЦіРО за підсумками зустрічі з Головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, яка упродовж останніх майже трьох місяців, послідовно виступала на захист мирних протестів, проти застосування сили й за покарання винуватих, за підсумками зустрічі…

Новини братерства

Полтавщина святкує і дякує Богові за врожай

У неділю, 8 жовтня 2017 р., у церквах ХВЄ Полтавщини відбулися декілька таких подячних служінь: у районних центрах: Решетилівці, Оржиці, а також у ряді селищ, де трудяться місіонери.