Жовтень 12, 2011 0 835 Переглядів

Після вироку

На площі, біля метро, пара «свідків Єгови» безуспішно стараються втиснути перехожим «Вартову башту». Група молоді затято танцює брейк-данс, а трохи осторонь якийсь молодик виконує соло на сурмі, піднявши погляд поверх поржавілих каштанів. Вгорі – там небо – вільне, але якесь тривожно-червоне…
Вирок Юлії Тимошенко зачитаний, суддя (мабуть) зітхнув з полегшенням – життя продовжується…

А на душі пісня:
«Помолюся тихо ,серцем нелукавим,
Щоб по світу лихо більше не блукало
Стану на коліна – до Христа промовлю
Щоб для України дав щасливу долю…
Долю дав…»

А тепер про вирок, що розворушив Україну.
Власне, які коментарі?

Якщо він справедливий – (цілий світ говорить протилежне) – тремтіть державні мужі, кому тимчасово довірено владу – над вами меч правосуддя! )
Коли ж не справедливий(і не тільки до Ю.В.) – тремтіть всі, хто до неправди причетний! Ось вердикт Верховного Кодексу Справедливості – Біблії: «Горе тим, які постановляють несправедливі закони і пишуть жорстокі рішення… І що ви будете робити у день відвідання, коли прийде загибель здалеку? До кого звернетесь по допомогу?» (Іс. 10: 1-3) Це пророк Ісая. А це-професіонал у Законі Божому св. апостол Павло: «Отже, нема тобі виправдання, всякий чоловіче,що судиш іншого; бо тим же судом, яким судиш іншого, осуджуєш себе, чиниш бо те саме й ти, що судиш. А ми знаємо, що воістину є суд Божий на тих, хто чинить таке. Невже думаєш ти, чоловіче, що засуджуючи тих, хто чинить таке, і роблячи те саме, ти втечеш від суду Божого?» Коментарі зайві.

Я про інший вирок собі пригадую.

Він неодмінно прозвучить для всіх: доярок і президентів, злодіїв у законі і прокурорів,трактористів і космонавтів, бідних і мільярдерів, святих і грішних.
Для одних він звучатиме: «Прийдіть благословенні і вспадкуйте Царство Моє», для інших: «Відійдіть від Мене, прокляті, в огонь вічний…» (Мт.25-41)

Апеляції не буде, арбітражу не буде, амністії не буде…
«Невже Суддя всієї землі поступить неправосудно?» (Бут.18-25), не дасть можливості і шансу?
Він дає шанс зараз, тепер, коли ти читаєш ці рядки. Ти вперто ігноруєш? Тоді не Він, а ти сам: «через жорстокість твою і нерозкаяність серця сам собі збираєш гнів на день гніву… і суду від Бога» (Рим.2-5).

…а поки що Христос, як Адвокат, приймає до розгляду звернення з повинною, тобто покаянням.
Не гайся. Він чекає…

Попередня Мистецтво вміти жити
Наступна 90-ліття п'ятидесятницького руху святкували у Києві

Вам також може сподобатися

Проза

“Отче наш…”, а шапки немає

Цю молитву знаємо як «Отче наш…», тобто напам’ять. Пам’ятаю як маленьким мама навчала правильно складати ручки (до цих пір так зручно складати) і молитися. А у 2004, у листопаді…

Проза

Берлінський мур

Ці дні були багаті на подорожі і зустрічі у церквах різних країн.

Проза

Встаньмо у проломі за Україну

«І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його…» (Єз.22:30)

Цей текст проливає світло на духовну ситуацію в державі Ізраїль ще за декілька сотень років до Різдва Христового. Господь Бог через Свого пророка Єзекіїля суворо попереджував свій народ за їхню гріховну поведінку і за суд, який гряде на них за всі беззаконня, які вони чинили.
Що характерно, Господь найперше докоряє священикам: