Грудень 6, 2022 0 548 Переглядів

У селі на Черкащині пастор церкви вручив планшети в подарунок 18 школярам

У селі Руська Поляна на Черкащині віряни «Української Християнської Церкви» вирішила допомогти  діткам, котрі протягом перших трьох місяців не мали змоги навчатися віддалено, в онлайн-форматі. Через фінансову скруту батьки школярів не змогли придбати необхідні гаджети.

«Один з моїх синів кілька разів сказав, що його однокласник за три місяці ні разу не приєднався до навчання. Тому ми вирішили дізнатися, а скільки ще таких діток в нашому селі? Виявилося, що в обох школах їх аж 18. Саме тому і з’явилося бажання допомогти у розв’язання цієї проблеми»,- каже пастор Веніамін Коваленко.

Залучивши благодійників, служителі громади закупила необхідну кількість планшетів Realme Pad mini.

Урочисте вручення провели в школах напередодні Дня Гідності та Свободи (відзначають 21 листопада). Разом з планшетом діти отримали чудову  ілюстровану книгу «Біблійні історії»

«Щиро радіємо можливості виправити цю несправедливість та долучитися до такої важливої справи. Сподіваємося, що цей подарунок полегшить діткам процес навчання та допоможе в здобутті нових знань! Дитяча радість надихає», – ділиться пастор Веніамін.

Попередня «Дякую Богу за те, що в час війни ми можемо будувати молитовні будинки» -  Михайло Паночко (ВІДЕО)
Наступна Рада Євангельських Церков провела саміт «Через добрі справи до трансформації суспільства»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Представники збройного угруповування «ЛНР» захопили у полон пастора Тараса Сеня

   У неділю, 27 вересня в м.Свердловську Луганської області представниками збройного угруповування «ЛНР»  захоплено в полон пастора місцевої церкви християн віри євангельської «Христос є відповідь» Тараса Володимировича Сеня.

Новини братерства

«Мудрість державних мужів – підняти інститут сім’ї як дорогоцінність даровану Богом» – вважає Михайло Паночко (ВІДЕО)

   17 червня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему: «Сімейна політика України – цілі та завдання»…

Новини

Що робити мамі, щоб бути щасливою?

Піклуватися про здоров‘я свого духа, душі і тіла! Цього навчались