Вересень 7, 2012 0 733 Переглядів

В навчальних закладах ЦХВЄУ розпочався новий навчальний рік

3 вересня розпочався новий навчальний рік в більшості учбових закладів Церкви ХВЄУ. Як і годиться, всюди відбулися урочисті богослужіння, ректори та запрошені гості вітали студентів з початком навчання, молилися за благословіння в цій нелегкій справі.

Вісімнадцять нових студентів стаціонарного відділення приєдналися до навчання у Львівській Богословській Семінарії. Її ректор  Володимир Салайдяк, закликав студентів отримувати мудрість за допомогою одного із важливих способів – навчаючись.

Більше десяти нових студентів на стаціонарній формі навчання у Київському Біблійному інституті. Ректор Сергій Манелюк вітав присутніх із Днем знань та бажав невтомності і цілеспрямованості на обраній дорозі. Арнольд Ластінгер, президент Євангельської Теологічної семінарії, поділився  рецептом вічної молодості – це щоденне, безупинне навчання. Студентський пастор Кукса Антон заохочував студентів не зупинятися на обраному шляху, порівнюючи процес навчання із подоланням гірської вершини.

3-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ теж був урочисто розпочатий новий навчальний рік. РДС новий навчальний сезон розпочинає з новим ректором. Ним став Олександр Третяк, котрий до цього працював в Семінарії на посаді проректора з питань розвитку та науки.


Попередня Відбувся випуск місіонерської школи місії "Світло для народів"
Наступна В Пересопниці пройшло свято духовної музики

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Працівники відділу освіти Церкви ХВЄ України провели звітну зустріч

     27 грудня 2016 року в приміщенні Київського біблійного інституту зустрілися керівники церковної освіти.

Новини братерства

Міжнародний фестиваль надії стартує у церкві «Голгофа»

23 листопада о 17.00 у Львові, у приміщенні церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 8), відбудеться перше богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії – 2014.

Зовнішні та міжнародні зв’язки

ВАЖЛИВО: Нові правила оформлення віз для в’їзду в Україну

Уряд України затвердив нові Правила оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію. Про це йдеться в Постанові Кабінету Міністрів України № 567 від 1 червня 2011 року.