Квітень 9, 2022 0 974 Переглядів

Керівництво Київського СІЗО подякувало в’язничним капеланам за підтримку

Щиру подяку служителям УЦХВЄ за регулярну підтримку в умовах воєнного стану висловив заступник начальника державної установи «Київський слідчий ізолятор» Іван Юрченко.

«Ваша гуманітарна допомога є вкрай необхідною та важливою для установи, адже така відчутна підтримка та співпереживання сприяє формуванню моральних цінностей та дає надію на краще життя», – йдеться у листі, спрямованому на ім’я директора Департаменту соціального служіння братерства В’ячеслава Когута.

Отож, у цей непростий час в’язничні капелани продовжують піклуватися про своїх підопічних, особливо у регіонах, постраждалих в наслідок воєнних дій. До київського СІЗО від церков уже надійшло три мікроавтобуси гуманітарного вантажу. Також допомога надходить і до виправних колоній та інших закладів пенітенціарної системи.

Попередня «Потужна структурна робота братерства у наданні гуманітарної допомоги сприяла залученню великих міжнародних партнерів» - Михайло Паночко 
Наступна На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

На Полтавщині влаштували свято для дружин служителів

У Домі молитви церкви «Нове життя» м. Полтави 20 березня

Служіння дітям і підліткам

Душеопікунство дітей та підлітків, проблема гаджетів і соцмереж були в центрі обговорення на конференції дитячих служителів

Звітна конференція служителів дитячого та підліткового  служіння УЦХВЄ відбулася 29-30 листопада в приміщенні Київського Біблійного інституту.

Новини регіонів

На Волині стартувала акція «Підвези медика»

Світова кризова ситуація, спричинена пандемією коронавірусу, торкнулася практично всіх сфер