Серпень 7, 2020 0 2096 Переглядів

Київська церква «Альфа» провела благодійну акцію для підопічних служби пробації

Слово «пробація», ймовірно, нове для більшості наших читачів. Це – державна служба, що опікується засудженими, котрі відбувають покарання не пов’язане з позбавленням волі. Від самого її заснування в Україні, з 2015  року, соціальний департамент УЦХВЄ та Міжконфесійна Місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» (членом якої є наше братерство), активно співпрацюють зі службою на рівні Департаменту пробації Міністерства юстиції.

У період з 17 липня по 6 серпня церква провела спільну благодійну акцію для людей, що знаходяться під наглядом Департаменту пробації. 9 волонтерських команд, які складалися здебільшого зі служителів київської церкви «Альфа» та працівників пробації, відвідали 60 підопічних служби у Києві та області.

Здебільшого, на пробацію потрапляють люди, які живуть у складних життєвих обставинах. Учасники акції передали їм продуктові набори, подарунки для дітей, котрі спакували згідно з віком та статю – окремо хлопчикам і окремо дівчаткам. А благодійний фонд «Східноєвропейська гуманітарна місія» передав через волонтерів Біблії як для дорослих, так і для дітей та підлітків.

«Ми старалися не просто порадувати цих людей подарунками, але й засвідчити їм про Спасителя. Говорили про християнські принципи та цінності, про стосунки у сім‘ях, взаємини з батьками та про відповідальність за свої вчинки»,  – говорить В’ячеслав Когут, директор соціального департаменту УЦХВЄ.

Служитель висловив надію, що акція залишить відгук у серці кожного, хто був долучений до її організації, а особливо в серцях тих, хто переживає непрості часи, відбуваючи покарання без позбавлення волі, та у серцях членів їх сімей.

  

Попередня «Партнерська програма допоможе нам забезпечити стабільні додаткові джерела фінансування», - ректор КБІ Олександр Довиденко
Наступна Час, коли Ангели радіють: сотні людей у літні місяці приймають водне хрещення (ФОТО)

Вам також може сподобатися

Соціальне служіння

Місіонерка з Фінляндії Ніна Астром: «За останній рік віруючі в Україні мобілізувалися»

   Євангелізаційні поїздки в Україну для команди фінських місіонерів за участю відомої християнської співачки, лауреатки «Євробачення» Ніни Астром вже стали доброю традицією. Насамперед…

Новини

Що робити мамі, щоб бути щасливою?

Піклуватися про здоров‘я свого духа, душі і тіла! Цього навчались