Березень 30, 2017 0 502 Переглядів

Перша «Школа Реформації» спорядила служителів церков засобами для роботи із навчальними закладами, владою та ЗМІ (ВІДЕО)

     25 березня 2017 р. в рамках заходів руху R500 вперше в Україні відбулася Школа Реформації. Більше двохсот лідерів із протестантських церков з різних регіонів України зібралися в київській церкві «Філадельфія», щоб дізнатися як краще популяризувати біблійні цінності у рамках  проекту R500.

     Гість  Школи уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба на відкритті розповів про проект наставництва, який може змінити життя 106 тисячам сиріт в Україні. Пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок поділився словом наставлення та закликав присутніх не заривати свої «незначні» таланти, але відточувати їх, щоб змінити хід історії країни.

     Учасники Школи відвідали шість секцій, в тому числі з викладання уроків Реформації в школах, медіа, роботи зі ЗМІ, університетські проекти, соціальні та громадські проекти. Також  секції щодо проведення круглих столів та конференцій для активної громадськості та місцевої влади, щодо творчих проекті.

     Спікери ділилися своїм досвідом роботи, методиками викладання, нюансами організації наукових конференцій, круглих столів, дискусійних клубів.  У тому числі принципами роботи в соціальних мережах і навичками написання новин про заходи R500. Показали можливості для співпраці з місцевими органами влади.

     Школа Реформації – це довгостроковий проект, який не обмежений Роком Реформації. Цього року Школа буде проходити три рази – другий відбудеться 29 квітня в київській церкві «Філадельфія».

{hwdvs-player}id=123|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня «Її життя та служіння залишиться пам'ятником Божої сили та любові» - пам'яті Лідії Безкровної
Наступна Конференція для молодих сестер відбулася на Івано-Франківщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Нотатки з “Господнього Ковчегу” – церква у місті Ржищеві святкувала День подяки й річницю відкриття Дому молитви

Осінь залила землю теплими бурштиновими кольорами, краєвиди обабіч траси вбирають

Новини братерства

Спадок наш найкращий

На березі Азовського моря – у відпочинковому центрі «Азовський маяк» в селі Новокостянтинівка Мелітопольского району Запорізької області відбулася чергова Всеукраїнська жіноча конференція ЦХВЄУ.  330 сестер з усієї України, а також гості з Узбекистану, Росії і США з 11 до 15 червня разом раділи, молилися, вчилися, спілкувалися.

Новини братерства

«Її життя та служіння залишиться пам’ятником Божої сили та любові» – пам’яті Лідії Безкровної

     26 березня після тривалої боротьби за життя, відійшла до небесних осель Лідія Безкровна, дружина єпископа Донецького та Луганського обласного об’єднання ЦХВЄУ…