17 Лютого, 2018 0 3154 Переглядів

Служителі різних регіонів України об’єднали зусилля навколо проекту «Допоможемо вижити»

      14 лютого на базі церкви «Філадельфія» пройшла зустріч регіональних керівників проекту «Допоможемо вижити». Близько 30 осіб із семи областей України приїхали до Києва, щоб представити звіт про виконану благодійну роботу у себе в регіоні, а також виробити стратегію подальших кроків.

     Відкрив зустріч один з керівників проекту «Допоможемо вижити», президент Global Christian Support Ярослав Малько. Він надихнув присутніх словами з Євангелія про те, що саме добрі справи допоможуть людям пізнати Христа, а також нагадав про головні якості благодійника: бажання, смиренність і лагідність.

      Про виконану за останній квартал роботу проекту «Допоможемо вижити» розповів Федір Герасимов, директор християнської місії «Нове життя», м.Одеса. Пастор Федір навів дані про те, скільки бездомних людей було нагодовано, яка допомога була надана одиноким, літнім і незаможним людям, вдовам, інвалідам. Розповів також про свій досвід відкриття центрів збору і роздачі гуманітарної допомоги, пошуку партнерів та ресурсів.

     «У планах проекту «Допоможемо вижити» – почати більш ефективну роботу по областям, охопити нові регіони, налагодити систему комунікації», – сказав Федір Герасимов. Для цих цілей учасники зустрічі склали карту ресурсів, обговорили інструменти для фандрайзингу та систематизації роботи, заслухали програму семінарів.

    Юрій Священко, пастор церкви «Нове життя» з міста Миколаєва, розповів, як розвивається проект «Допоможемо вижити» в його регіоні: «Ми почали роботу в жовтні 2017 року. Попросили соціальні служби надати нам списки малозабезпечених людей, багатодітних матерів, інвалідів і оголосили про акцію. Прийшло понад 200 осіб. Потім ми стали працювати з бездомними: почали їх годувати, надавати душові кабіни, переодягати. Ці люди стали довіряти нам, і зараз деякі вже відвідують зібрання».

     Проект «Допоможемо вижити» стартував майже два з половиною роки тому в Одесі. Саме там відкрився пункт прийому і роздачі гуманітарної допомоги, яку передали партнери з Америки і Європи. Потім пункти були відкриті в інших областях України.

     Керівники проекту працюють над тим, щоб його підтримувати також за рахунок внутрішніх резервів. «Наше завдання підняти національний дух і ресурс, а не тільки спиратися на допомогу Заходу і Америки. На прикладі акцій в Одесі, Миколаєві та Запоріжжі, ми побачили, що всередині нашої країни є величезний потенціал. Люди готові допомагати. Я впевнений, що в кожному регіоні України ми можемо підняти соціальне служіння на більш високий рівень», – сказав президент GCS Ярослав Малько.

    На завершення заходу учасники обмінялися контактами і домовилися про те, що наступну зустріч проведуть навесні 2018 року.

Прес-центр GCS

Попередня Старший єпископ відвідав Тернопільщину
Наступна У Полтавській Богословській Семінарії розвивають мережу підготовчих Біблійних шкіл (ВІДЕО)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/chve/chve.org.ua/www/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

Вам також може сподобатися

Соціальне служіння

Плов для ЗСУ та іншу допомогу приготувала церква «Святої Трійці» м. Рівне (ВІДЕО)

Церква «Святої Трійці» м. Рівне здійснила дев’яту поїздку у прифронтову

ЗМІ

Вийшов друком черговий, 3,2023, номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком черговий, 3,2023, номер журналу «Благовісник». Його тема: «Герої

Новини

«Підтримаймо молитвою братів та сестер у Хорватії» – Михайло Паночко

Днями до Головного офісу УЦХВЄ надійшло прохання від п’ятидесятницьких церков