Березень 17, 2023 0 209 Переглядів

На Полтавщині обрали керівника Відділу соціального служіння

Конференція соціального служіння УЦХВЄ Полтавщини на тему: «Добре жити братам разом» відбулася 11 березня в Домі молитви церкви «Нове життя» у Полтаві.

Відкрив конференцію директор Департаменту соціального служіння УЦХВЄ В’ячеслав Когут. Він надав слово пастору місцевої церкви Євгену Сороці який наголосив, що такі зібрання по особливому об’єднують. Співом служив молодіжний співочий гурт з церкви села Супрунівки.

Старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання Михайло Роман, зауважив: «Ціль нашого служіння – рятувати те, що загинуло. Це наша місія, ідея і суть – спасіння душ! Адже Христос нас знайшов, явив милосердя нам, тому ми нині спасенні, і я вірю, що Бог ще через вас знайде нові душі для спасіння, для Церкви!»

Ціль зібрання – згуртувати учасників соціального служіння, а також офіційно обрати завідувача соціального відділу обласного об’єднання церков. Переважна більшість присутніх підтримала кандидатуру Юрія Дудурича. За нього звершили молитву з рукопокладенням.

«Я дякую за цю честь, що довірив мені Бог. Дякую Богу, що можу бути маленькими гвинтиком у живому організмі – Церкві Ісуса Христа, а братам дякую за довіру», – підкреслив Юрій Дудурич.

Далі словом ділилися гості з Харківщини та Чернігівщини. З натхненням Духа Святого служили гості зі Львівщини співом, свідченням, проповіддю. Зокрема всіх підбадьорило свідчення брата Назара, який розповів про той час, коли Бог явив йому милість і він отримав прощення гріхів і спасіння.

«А ти шукай Христа, коли на серці важко!» – запально співав пастор церкви з Буська Валерій Голінець.

Служив Словом Божим пастор Михайло Дрен з м. Борислава на тему «Треба йти далі!» Як би не було важко, треба йти вперед, Бог вірний, Він допоможе, Він не залишить. «Не соромно визнати те, що ти змучився (всі втомлюються, змучуються), соромно залишатися змученим!» – наголосив проповідник.

Була молитва покаяння… На цьому закінчилася перша частина зібрання, далі був обід і спілкування.

Другу частину розпочав зі слова настанови пастор з Пирятина Володимир Бобик. Потім ділився свідченням і словом заохочення брат соціального служіння з баптистської церкви «Відродження».

Головним спікером другої частини був В’ячеслав Когут, який говорив про принципи та практику діяльності капеланів.

Слава Богу за такі зустрічі. Дивлячись на присутніх на цій конференції, слухаючи свідчення, знову підтверджую думку, в якій і так переконаний, що соціальне служіння має сенс і прописку в Божому регламенті.

Геннадій Андросов.

Попередня Студія «Крок назустріч» відзняла фільм про життя та духовну працю єпископа Степана Веремчука
Наступна Електронний варіант газети "Голос надії" за лютий 2023 р.

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Християнські табори для людей з порушеннями слуху – це осередок прийняття і любові» – Павло Смаль

Департамент служіння людям з порушеннями слуху УЦХВЄ активно використовує таку форму соціальної роботи як табори відпочинку. Восени – час підбивання підсумків, тож ми попросили директора Департаменту Павла Смаля підсумувати результати роботи .

Новини братерства

Навчання для навчаючих: курси для проповідників УЦХВЄ Волині

Вже другий місяць як на Волині у церквах ХВЄ стартували навчальні курси для проповідників. Цьогоріч, не зважаючи на воєнний стан та часте відключення електроенергії, навчання розпочалося в листопаді в режимі офлайн. Перше заняття відбулося в Ковелі.

Новини братерства

В Москві відбулося засідання комітету МАХВЄ

З 6 по 8 листопада в Москві проходило засідання комітету Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської (МАХВЄ). Російська Церква ХВЄ приймала глав пятидесятнических слов’янських церков СНД і Балтії, Європи і Америки. Церкву християн віри євангельської України на засіданні представляли старший єпископ Михайло Паночко і єпископ Микола Синюк.