Березень 17, 2023 0 240 Переглядів

Студія «Крок назустріч» відзняла фільм про життя та духовну працю єпископа Степана Веремчука

Студія «Крок назустріч» відзняла фільм про життя та духовну працю відомого далеко за межами Волині служителя, єпископа Степана Веремчука.

Автори ставили за ціль зберегти особисті свідчення першого голови Волинського об’єднання церков ХВЄ Степана Васильовича, розповісти про надприродне Боже втручання у життя та служіння Церкви та про особисте життя людини, яка присвятила себе служінню Господу та людям. На його долю випало чимало суспільних змін, випробувань, а поряд із тим — немало радостей та приємних митей.

Як Степану Веремчуку служилося в найбільшій церкві області? За яких обставин утворилося на Волині братерство п’ятидесятників? Які чудеса у своєму житті та в процесі служіння бачив єпископ Веремчук? Відповіді на ці питання ви знайдете на YouTube-каналі Волинського об’єднання УЦХВЄ у відео «Історія служителя. Єпископ Степан Веремчук».

Запис відео відбувся у серпні 2022 року. Знімальний колектив був приємно вражений відповідальним підходом до знімального процесу головного героя, світлого розуму та мудрості чоловіка, якому в червні 2023 року виповниться 87 років.

Степан Васильович, згадуючи час свого активного служіння, висловлює подяку за підтримку, ревність та щирість у служінні Богові служителям, які були на витоках утворення Волинського об’єднання УЦХВЄ, а саме: Близнюку Михайлу (сьогодні він очолює Волинське об’єднання УЦХВЄ), Грицаку Володимиру, Анчуку Сергію, Ізвуку Петру, Філімончуку Григорію, Коту Кузьмі, Рихлюку Володимиру, Калинюку Тимофію, Тарасюку Борису, Мельнику Петру, Синюку Миколі, Паламарчуку Василю, Янюку Петру, Мельничуку Євгену, Оніщуку Віталію, Лотоцькому Миколі.

«Це Божі люди, які стояли в авангарді утворення об’єднання церков ХВЄ Волині. Шкодую, що дехто з них вже увійшов у вічність! Дякую Богові, що донині Волинське об‘єднання УЦХВЄ діє, розширяються та зростає!» — зазначає служитель.

Попередня Знаєте, як рятувати душу? Поговорімо про порятунок тіла прийомами тактичної медицини (Школа капеланів, ВІДЕО)
Наступна На Полтавщині обрали керівника Відділу соціального служіння

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

14 жовтня у Луцьку відбувся форум «Час професіоналів»

Сучасне суспільство цінує професіоналів та довіряє їм. У цьому велика можливість та великий виклик для християн, які у цьому році святкують 500-річчя Реформації. Отже саме Реформація зробила можливим…

Новини регіонів
Новини регіонів

Молода церква у селі Клехівка на Київщині відзначила першу річницю

Один рік – це мало чи багато? Для молодої церкви