Вересень 1, 2011 0 1024 Переглядів

“День Біблії” пройшов у смт. Солоне

Йому передували кілька днів роботи інформаційного намету у різних куточках селища. Було роздано більше ніж 800 запрошень, велика кількість Євангелій, дитячої літератури та інших матеріалів.

Ведучий заходу, Сергій Губеня, привітав присутніх зі святом наголосивши, що ми маємо великий скарб –  Євангеліє. Володимир Герасимчук, пастор помісної церкви зробив доповідь про історію Пересопницького Євангелія. Він зазначив, що «за історію свого існування Пересопницьке Євангеліє пройшло через всю землю українську. Це є символом того, що Україна має бути єдиною, об’єднаною». Денис Авельцев з церкви «Скеля Спасіння» на прикладі історії свого життя розповів про те, що тільки Ісус Христос та Євангеліє роблять людину щасливою. Музичний гурт «Вічність» (м. Дніпродзержинськ) та дует «Християнин» чудово виконали кілька пісень. На завершення заходу пастор церкви «Суламіта» (м. Дніпродзержинськ) Анатолій Малюк звернувся до всіх присутніх зі словами: «Гріх зробив прірву між Богом та людиною. Але Господь є любов. Він пропонує нам подарунок – вічне життя. Чи приймемо ми його?».

Вже кілька років поспіль у смт. Солоне живуть та служать місіонери – Володимир і Валентина Герасимчук та Михайло Кулакевич. Слід зазначити, що селище є дуже непростим для благовістя, як і Схід зокрема. Оскільки 70 років панування атеїзму залишили свій відбиток не тільки на долях людей, але й на їх світобаченні. Проте Євангеліє має ламати стереотипи, що нині царюють у нашому краї.

Прес-служба Дніпропетровського обласного об’єднання ЦХВЄ

http://dnepr-www.chve.org.ua/index.php/novini/43-qden-biblijiq-proshov-u-smt-solone

Попередня Будь другим!
Наступна Круглий стіл з нагоди 450-річчя Пересопницького Євангелія в Дніпропетровську

Вам також може сподобатися

Новини

Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Вінницької області Василь ЛЮБЧАК: «Церква має виконати свою місію!»

— Розкажіть про особливості служіння у Вінницькій області. — Особливістю

Новини регіонів

Київська церква «Філадельфія» підтримала переселенців

      У київській церкві «Філадельфія» служіння людям, постраждалим унаслідок військових дій в зоні АТО ведеться вже не перший рік.