Червень 17, 2022 1 618 Переглядів

Рада Церков закликала народних депутатів не розглядати Стамбульську конвенцію під час війни

Питання щодо ратифікації Стамбульської конвенції, що в контексті боротьби з домашнім насильством вводить в правове поле України поняття «гендер» (концепт сексуальної самоідентифікації людини) – постає у ВРУ із постійністю, якій можна позаздрити.

Так, стало відомо про чергову спробу ратифікувати конвенцію, яка може відкрити двері для «закріплення» содомського гріха в законодавчій сфері. Питання про ратифікацію  внесено до порядку денного засідання парламенту у понеділок, 20 червня.

У зв’язку з цим Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій спрямувала 16 червня звернення до Голови Верховної Ради України та керівників парламентських фракцій.

В документі йдеться, що  намагання ратифікувати Стамбульську конвенцію в умовах воєнного часу та наявності у суспільстві протилежних поглядів щодо такої ініціативи лише спровокують нову хвилю громадських протестів, невдоволення, критики в адресу керівництва України. І це в той час, коли наша держава потребує єдності, згуртованості, консолідації зусиль усіх громадських інституцій з метою перемоги у війні з російським агресором.

“Враховуючи небезпеки гендерної ідеології, замість ратифікації Стамбульської конвенції ВРЦіРО закликає вживати практичні заходи та розвивати національне законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, які також відмовилися від ратифікації цієї конвенції – Великобританія, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина, яка денонсувала ратифікацію Стамбульської конвенції”, – наголошує Рада Церков.

Релігійні діячі закликають Голову Верховної Ради та парламентарів запобігти ескалації напруженості та розколу українського суспільства, а саме – “зняти з розгляду питання про ратифікацію Стамбульської конвенції як такого, що потребує подальшого громадського обговорення та пошуку суспільного консенсусу”.

Попередня За тиждень у Німеччині відкрилося дві українські п’ятидесятницькі церкви
Наступна Звернення Михайла Паночка з нагоди  Дня братерства – 2022

Вам також може сподобатися

Новини

У Києві пройдуть курси з гомілетики

На базі київської церкви «Джерело Життя» (вул. Михайла Максимовича, 24

Новини

Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Південноамериканські країни Аргентина та Парагвай мають впливову українську діаспору. Перша

Новини

Вечірня молитва ЗА ТЕБЕ – долучайтесь до проєкту «Молитва 7:14»

Щочетверга у вечірній час священнослужителі УЦХВЄ здійснюють молитву в онлайн