Червень 17, 2022 1 326 Переглядів

Рада Церков закликала народних депутатів не розглядати Стамбульську конвенцію під час війни

Питання щодо ратифікації Стамбульської конвенції, що в контексті боротьби з домашнім насильством вводить в правове поле України поняття «гендер» (концепт сексуальної самоідентифікації людини) – постає у ВРУ із постійністю, якій можна позаздрити.

Так, стало відомо про чергову спробу ратифікувати конвенцію, яка може відкрити двері для «закріплення» содомського гріха в законодавчій сфері. Питання про ратифікацію  внесено до порядку денного засідання парламенту у понеділок, 20 червня.

У зв’язку з цим Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій спрямувала 16 червня звернення до Голови Верховної Ради України та керівників парламентських фракцій.

В документі йдеться, що  намагання ратифікувати Стамбульську конвенцію в умовах воєнного часу та наявності у суспільстві протилежних поглядів щодо такої ініціативи лише спровокують нову хвилю громадських протестів, невдоволення, критики в адресу керівництва України. І це в той час, коли наша держава потребує єдності, згуртованості, консолідації зусиль усіх громадських інституцій з метою перемоги у війні з російським агресором.

“Враховуючи небезпеки гендерної ідеології, замість ратифікації Стамбульської конвенції ВРЦіРО закликає вживати практичні заходи та розвивати національне законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, які також відмовилися від ратифікації цієї конвенції – Великобританія, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина, яка денонсувала ратифікацію Стамбульської конвенції”, – наголошує Рада Церков.

Релігійні діячі закликають Голову Верховної Ради та парламентарів запобігти ескалації напруженості та розколу українського суспільства, а саме – “зняти з розгляду питання про ратифікацію Стамбульської конвенції як такого, що потребує подальшого громадського обговорення та пошуку суспільного консенсусу”.

Попередня За тиждень у Німеччині відкрилося дві українські п’ятидесятницькі церкви
Наступна Звернення Михайла Паночка з нагоди  Дня братерства – 2022

Вам також може сподобатися

Новини

7 червня пройде всеукраїнський міжконфесійний телемарафон «Україна за сім’ю» – приєднуйтесь!

На початку червня у Києві традиційно проходить Всеукраїнська хода на

Новини

Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху

Південноамериканські країни Аргентина та Парагвай мають впливову українську діаспору. Перша

Освіта

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з