Жовтень 31, 2015 0 931 Переглядів

На допомогу людям у м. Сватове після диверсії одними з перших прибули служителі церкви ХВЄ. Потрібна ваша молитва і підтримка

     Наслідки пожежі на складі боєприпасів, що розпочалася ввечері 29 жовтня у місті Сватове Луганської обл., виявились трагічними. За офіційними даними у результаті диверсії двоє людей загинуло, а ще сотні мешканців міста були змушені мерзнути через вибиті вибуховою хвилею вікна,  пошкоджені стіни і дахи будинків.

1162_5

    «Інформацію про те, що у Сватове треба допомога нам ще зранку передав керівник центру взаємодопомоги «Спасемо Україну» Олексій Федченко. Він попросив оцінити масштаби необхідної допомоги, – розповів сайту www.chve.org.ua пастор церкви ХВЄ у м. Сєвєродонецьк Олександр Руденко. – Я одразу розмістив повідомлення у фейсбуці про те, що збираємо команду. Цікаво, що одними з перших відгукнулися і пожертвували кошти на закупівлю будматеріалів світські люди, бізнесмени».

1162_1

    «Зараз я стою у дворі, навколо п’ять будинків: враження таке, що в кожне вікно стріляли, такого я не бачив навіть у Попасній, – ділиться пастор Олександр з місця події. – Є велика потреба у будматеріалах: треба шифер, скло на вікна, на перший час потрібні плівка і цвяхи. Вночі було мінус шість… Також є потреба у людях для проведення ремонтних робіт».     Закупивши поліетиленову плівку і цвяхи, узявши консервацію та інші продукти, Олександр Руденко разом з місіонером із селища Петрівка Олександром Сюровим поїхали у Сватове.

     «Коли ми привезли плівку і цвяхи, люди одразу підійшли, запитують, скільки коштує. Кажемо, що це для вас безкоштовно, від церкви… Ви б бачили ці розчулені очі, мабуть, кращої євангелізації не існує», – каже Олександр Руденко.    30 жовтня брати побували у школі № 8, де влаштовано бомбосховище. На той час пожежу вже було локалізовано, і більшість людей розійшлися по домівках. Як у школі, так і у сусідньому дитсадку «Малятко» (на фото) вікна майже не вціліли.

     Нині на місце трагедії доїжджають команди волонтерів з інших церков ХВЄ. Але потрібна ваша молитва і фінансова допомога. Також потрібні руки, готові послужити.

Попередня Головний офіс ЦХВЄУ з ознайомчою метою відвідав пастор Марк Сломка зі США
Наступна Дитячі служителі підвищують кваліфікацію на курсах інструкторів-методистів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пастор з Монголії Один Цолмон: «Наша мета проповідувати Євангеліє народам, розкиданим по Азії за часів Чингізхана»

29 липня відбулася зустріч завідувача Відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків ЦХВЄУ Юрія Кулакевича з пастором Один Цолмоном із Монголії

Новини братерства

Перша конференція християн ХВЄ, які працюють в органах влади – час стати більш активними

     Понад 70 наших братів  та сестер, які працюють в органах законодавчої, виконавчої та судової влади з’їхалися до Києва 10 вересня 2016 року на конференцію, присвячену…

Новини братерства

Близько сорока новонавернених людей прийняли водне хрещення 19 січня в Києві

Для п’ятидесятницьких церков Києва стало доброю традицію на свято хрещення