Жовтень 31, 2015 0 1644 Переглядів

На допомогу людям у м. Сватове після диверсії одними з перших прибули служителі церкви ХВЄ. Потрібна ваша молитва і підтримка

     Наслідки пожежі на складі боєприпасів, що розпочалася ввечері 29 жовтня у місті Сватове Луганської обл., виявились трагічними. За офіційними даними у результаті диверсії двоє людей загинуло, а ще сотні мешканців міста були змушені мерзнути через вибиті вибуховою хвилею вікна,  пошкоджені стіни і дахи будинків.

1162_5

    «Інформацію про те, що у Сватове треба допомога нам ще зранку передав керівник центру взаємодопомоги «Спасемо Україну» Олексій Федченко. Він попросив оцінити масштаби необхідної допомоги, – розповів сайту www.chve.org.ua пастор церкви ХВЄ у м. Сєвєродонецьк Олександр Руденко. – Я одразу розмістив повідомлення у фейсбуці про те, що збираємо команду. Цікаво, що одними з перших відгукнулися і пожертвували кошти на закупівлю будматеріалів світські люди, бізнесмени».

1162_1

    «Зараз я стою у дворі, навколо п’ять будинків: враження таке, що в кожне вікно стріляли, такого я не бачив навіть у Попасній, – ділиться пастор Олександр з місця події. – Є велика потреба у будматеріалах: треба шифер, скло на вікна, на перший час потрібні плівка і цвяхи. Вночі було мінус шість… Також є потреба у людях для проведення ремонтних робіт».     Закупивши поліетиленову плівку і цвяхи, узявши консервацію та інші продукти, Олександр Руденко разом з місіонером із селища Петрівка Олександром Сюровим поїхали у Сватове.

     «Коли ми привезли плівку і цвяхи, люди одразу підійшли, запитують, скільки коштує. Кажемо, що це для вас безкоштовно, від церкви… Ви б бачили ці розчулені очі, мабуть, кращої євангелізації не існує», – каже Олександр Руденко.    30 жовтня брати побували у школі № 8, де влаштовано бомбосховище. На той час пожежу вже було локалізовано, і більшість людей розійшлися по домівках. Як у школі, так і у сусідньому дитсадку «Малятко» (на фото) вікна майже не вціліли.

     Нині на місце трагедії доїжджають команди волонтерів з інших церков ХВЄ. Але потрібна ваша молитва і фінансова допомога. Також потрібні руки, готові послужити.

Попередня Головний офіс ЦХВЄУ з ознайомчою метою відвідав пастор Марк Сломка зі США
Наступна Дитячі служителі підвищують кваліфікацію

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Найстаріше село на Гуцульщині святкувало річницю хрещення

28 липня у центрі села Уторопи, Івано-Франківської області зібралося понад дві сотні місцевих жителів. Християнське свято, що проходило під відкритим небом, було організоване сільською громадою ХВЄ (пастор Василь Филищук) за сприяння місцевої сільради.

Новини братерства

Волинське об’єднання церков ХВЄ представило свою інтернет-сторінку

3 квітня 2012 року в інтернет-просторі з’явився сайт ще одного обласного об’єднання Церкви ХВЄ України — Волинського.

Департамент сімейного служіння

У фокусі новоутвореного Відділу сімейного служіння в УЦХВЄ – стосунки між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми

Про потребу у створенні  відділу сімейного служіння Української Церкви Християн