Вересень 13, 2012 0 894 Переглядів

Святкування 17-річчя церкви “Божий мир” завершилося благословенням сімейних пар

9 вересня 2012 року київська церква ХВЄ “Божий мир” святкувала своє 17-річчя. Все, що звучало, представляло красу Божої Церкви в невеликій Її частині на Теремках.

“За все дякуйте”! – пастор церкви Юрій Кулакевич закликав бути вдячними за все і повів присутніх в молитві вдячності за усі роки, отримані уроки і благословення. Після цього усі рукопокладені служителі піднялися на сцену для здійснення молитви благословення для нового сезону служіння. Вітання і поздоровлення від церкви “Фавор” передав брат Віталій Бондарчук, який також поділився двома своїми новими віршами про сім’ю.

Віктор Вознюк, продовжив тему, розпочату напередодні на сімейній конференції що проходила під назвою “Батьки та діти”. Він нагадав усім, Хто є Творцем сім’ї. “Сім’я – це друге по важливості питання після спасіння”, – підкреслив він, нагадуючи, що першочергова мета сім’ї – благословення один одного. Підготовка до сімейного життя повинна розпочинатися з раннього віку, в основному на рівні правильної системи цінностей. Далі проповідник дав багато порад що до стосунків між закоханими до шлюбу, а також між чоловіком і дружиною в молодій сім’ї. У кінці проповіді Віктор Вознюк закликав Церкву молитися про благословення і захист християнських сімей. Уся церква молилася про благословення і посвячення новонародженого сина Савелія в сім’ї Романа і Людмили Целованських. Багато хто молився і благословляв своїх дітей і онуків наслідуючи приклад цієї молодої сім’ї.

Особливим переживанням було підписання усіма бажаючими подружніми парами документу, в якому вони стверджували своє бажання бути хорошими батьками для власних дітей, і який після цього повісили у багатьох будинках на найвиднішому місці в рамці. Сцена залу ледве вмістила усі пари, які піднялися, щоб церква благословила їх бути хорошими батьками.

Закінчилося богослужіння урочистою молитвою про всі сім’ї, що були присутніми на богослужінні. Молитву звершила подружня пара, яка разом вже 43 роки.

“Дуже важливо що ми приділяємо все більше часу цій тематиці. Адже тільки здорова сім’я робить оточення та й усе суспільство здоровим. І хто, як не християни, можуть бути кращим прикладом у цьому “? – залишив питання для роздумів пастор Юрій Кулакевич.

За матеріалами сайту церкви “Божий мир”

Попередня Місія "Агапе" розширює межі свого служіння
Наступна Церква — це сім’я, де брати та сестри люблять, підтримують та піклуються один про одного

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

Відбулася установча зустріч об’єднання християн-науковців ЦХВЄУ

6 жовтня у приміщенні Львівської богословської семінарії зустрілися християни-науковці з усієї України.
Ініціатором зустрічі став відділ освіти ЦХВЄУ за сприяння першого заступника старшого єпископа Церкви Миколи Синюка.

Новини братерства

Рада Церков ініціює скасування загальної перереєстрації релігійних організацій

     З огляду на складнощі з перереєстрацією статутів релігійних організацій, що вимагається Податковим кодексом, ВРЦіРО проситиме парламент змінити підхід на користь…