Вересень 13, 2012 0 1386 Переглядів

Церква — це сім’я, де брати та сестри люблять, підтримують та піклуються один про одного

У неділю 9 вересня 2012 р. своє 20-річчя відзначила Церква Бога Живого. Так швидко проминули два десятки років! І вже сьогодні на Берізках стоїть будинок молитви, храм, який відвідують понад 300 чоловік щонеділі. Одна істина вельми зрозуміла: церква — живий організм, а не просто прикрашені стіни і дах. Церква — це сім’я, де брати та сестри люблять, підтримують та піклуються один про одного.

У день церковного ювілею, громаду та пастора Озеругу Олександра Володимировича вітали різні люди, здебільше ті, з якими ведеться тісна співпраця. Так свої урочисті та теплі слова привітання подарувала Орел Таміла Петрівна від імені усіх працівників Червоного Хреста. Завідуюча дитячий відділенням Вишгородської ЦРЛ Войтович Тамара Олександрівна особисто подякувала пастору та прихожанам за роки дружньої і плідної співпраці.

Особливий гість, Паночко Михайло Степанович — президент і старший єпископ ЦХВЄУ, звертався до усіх присутніх з проповіддю Євангелія. Церковний дитячо-юнацький хор «Перлина», під керівництвом Бези І.Ф., порадував своїм гарним співом. А ввечері близько 40 пасторів Київської області разом з дружинами приїхали розділити свято та разом подякувати Богу за 20 років пройденого шляху.

Громада церкви вірить, що це тільки початок, а не кінець, що попереду є багато праці та важливих справ на благо інших! Господь хоче, щоб віруючі люди змінювали цей світ, свою країну, своє місто на краще, приносили користь та дарували людям надію. Дякуємо Богові за роки незалежності, з якими пришла свобода для проповіді Євангелія. Пам’ятаймо друзі, що тільки Бог та Його живе Слово має справжню силу руйнувати темряву та приносити віру і любов туди, де її потребують.
«Двадцять років — служимо Христу і людям!»

Саме під таким гаслом й пройшли урочисті богослужіння Церкви Бога Живого.

Фотографії будуть додані пізніше.

Попередня Святкування 17-річчя церкви "Божий мир" завершилося благословенням сімейних пар
Наступна "Картонна" євангелізація

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Церков пояснила депутатам свої зауваження до Стамбульської Конвенції

   Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій вважають, що ратифікація Стамбульської Конвенції несе в собі серйозні ризики для українського суспільства та сім’ї…

Новини братерства

Литовці насолоджувались псалмами під звуки української бандури

Анатолій Коренівський, завідувач відділу аудіо-відео служіння ЦХВЄУ, багатьом відомий як талановитий бандурист, який виконує християнські псалми під бандуру.

Новини братерства

Анатолій Козачок: «В Україні потрібен рамковий закон про благодійність, час державі поділитися важелями впливу з церквами»

     Про це старший пресвітер церков ХВЄ Києва заявив під час зустрічі представників Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій з…