Вересень 13, 2012 0 1099 Переглядів

Церква — це сім’я, де брати та сестри люблять, підтримують та піклуються один про одного

У неділю 9 вересня 2012 р. своє 20-річчя відзначила Церква Бога Живого. Так швидко проминули два десятки років! І вже сьогодні на Берізках стоїть будинок молитви, храм, який відвідують понад 300 чоловік щонеділі. Одна істина вельми зрозуміла: церква — живий організм, а не просто прикрашені стіни і дах. Церква — це сім’я, де брати та сестри люблять, підтримують та піклуються один про одного.

У день церковного ювілею, громаду та пастора Озеругу Олександра Володимировича вітали різні люди, здебільше ті, з якими ведеться тісна співпраця. Так свої урочисті та теплі слова привітання подарувала Орел Таміла Петрівна від імені усіх працівників Червоного Хреста. Завідуюча дитячий відділенням Вишгородської ЦРЛ Войтович Тамара Олександрівна особисто подякувала пастору та прихожанам за роки дружньої і плідної співпраці.

Особливий гість, Паночко Михайло Степанович — президент і старший єпископ ЦХВЄУ, звертався до усіх присутніх з проповіддю Євангелія. Церковний дитячо-юнацький хор «Перлина», під керівництвом Бези І.Ф., порадував своїм гарним співом. А ввечері близько 40 пасторів Київської області разом з дружинами приїхали розділити свято та разом подякувати Богу за 20 років пройденого шляху.

Громада церкви вірить, що це тільки початок, а не кінець, що попереду є багато праці та важливих справ на благо інших! Господь хоче, щоб віруючі люди змінювали цей світ, свою країну, своє місто на краще, приносили користь та дарували людям надію. Дякуємо Богові за роки незалежності, з якими пришла свобода для проповіді Євангелія. Пам’ятаймо друзі, що тільки Бог та Його живе Слово має справжню силу руйнувати темряву та приносити віру і любов туди, де її потребують.
«Двадцять років — служимо Христу і людям!»

Саме під таким гаслом й пройшли урочисті богослужіння Церкви Бога Живого.

Фотографії будуть додані пізніше.

Попередня Святкування 17-річчя церкви "Божий мир" завершилося благословенням сімейних пар
Наступна "Картонна" євангелізація

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Понад сорок пасторських сімейних пар Київщини зустрілися, розпочинаючи Рік Сім’ї

12 січня  пастори Київського обласного, Київського міського та Української місіонерської церкви зібралися  разом на пасторську сімейну зустріч. Ініціював її…

Новини братерства

«Закликаємо всіх християн остерігатися цього діяча» – заява прес-служби ЦХВЄУ

Зважаючи на те, що в електронних медіа зусиллями духовного центру «Відродження» було поширено інформацію щодо участі Камінського М.М. в церемонії …

Департамент сімейного служіння