Грудень 26, 2022 0 427 Переглядів

Усією громадою працюють на перемогу: на Вінниччині при церкві відкрили власну пекарню (ВІДЕО)

Церква «Христа Спасителя» с. Малі Крушлинці у Вінницькій області, яка налічує 25 членів, активно долучається до допомоги військовим та постраждалим від війни. Люди організовуються у волонтерські групи, ліплять вареники, печуть хліб, пиріжки.

Віряни збирають необхідні продукти та речі для відправлення вантажів у «гарячі» регіони нашої держави.

Рис, крупи, макарони, олія, консерви та інші продукти першої необхідності формуються у продуктові набори для подальшого вручення нужденним.

З початку війни церква прийняла понад 120 біженців, готувала обіди для внутрішньо переміщених осіб. Спекли близько 5000 хлібин, та більше 2000 булочок, роздали 700 продуктових наборів.

Лунає проповідь Божого Слова, звучать євангельські псалми, здійснюється душеопікунська робота з людьми, молитви за їхні потреби.

«Маємо допомагати людям, які знаходяться у важкому становищі через війну. Мусимо працювати задля перемоги. Нам Бог допомагає та оберігає», – впевнений пастор помісної УЦХВЄ с. Малі Крушлинці Володимир Байдак.

Попередня «Реформатори до Реформації» - Джон Вікліф, Ян Гус та інші діячі пізнього Середньовіччя
Наступна Церкви Тернопільщини направили шість вантажівок із допомогою мешканцям Харкова та одну для ЗСУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Євангельських Протестантських Церков створила оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформації

   РЄПЦУ вирішила проголосити 2017 – Роком Реформації та створила оргкомітет для підготовки урочистостей і просвітницьких заходів.

Новини братерства

Малинфест-2017 – «штрихи до портрету» і слово про оновлений розум

    Біля центрального намету Малинфесту завжди людно. Тут, навпроти інформаційного намету, розміщена  фотозона, намети і стенди богословських навчальних закладів та місій…

Новини братерства

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Скарб»

   У вівторок, 28 квітня 2015 року, в Івано-Франківську в приміщенні колишнього костелу Святого Йосифа (а тепер дому молитви Церкви християн віри євангельської України) відбулася презентація другої книги християнського проповідника та журналіста Богдана Галюка «Скарб».