Грудень 27, 2022 1 494 Переглядів

Церкви Тернопільщини направили шість вантажівок із допомогою мешканцям Харкова та одну для ЗСУ

Наприкінці грудня п’ятидесятницькі церкви Тернопільщини зібрали та відправили в деокуповані райони Харківщини гуманітарну допомогу. Сім навантажених продовольством та необхідними речами бусів, а також один автомобіль для потреб військовослужбовців.

Прибувши на Харківщину, волонтери розділилися на дві команди, що  розвозили допомогу людям, які залишились жити тут пропри значні руйнування. Місцеві мешканці отримали продукти, а також слухали проповідь Євангелія та спів групи прославлення. Люди щиро дякували за допомогу, дехто плакав.

У роздачі допомоги тернопільським братам і сестрам допомагали місцеві церкви та особисто старший пресвітер Харківського обласного об’єднання УЦХВЄ Ілля Герасим.

Волонтерів сильно вразила картина масових руйнувань житлових будинків, доріг, об’єктів інфраструктури. «Жодні новини не можуть передати те, що бачиш на власні очі», –  каже старший пресвітер Тернопільщини Віталій Яцюк.

Служителі, які навідали Слобожанщину, зазначають, що найбільшу допомогу потерпілому населенню тут надають саме місцеві церкви ХВЄ. Багато служителів через важку щоденну працю уже на межі виснаження.

Група служителів, яка поїхала з допомогою до військовослужбовців у район  Бахмута та Курахового, доставила для потреб ЗСУ також автомобіль.  Дорогою назад  волонтери забрали інше авто для ремонту.

У підготовці цього гуманітарного вантажу дуже активною була церква села Вільхівці, громади міста Шумська й навколишніх сіл, а також Перша церква ХВЄ в Тернополі, що по вул. Квітовій, 19.  Організатором поїздки виступило Тернопільське обласне об’єднання УЦХВЄ.

Юрій Притика.

Попередня Усією громадою працюють на перемогу: на Вінниччині при церкві відкрили власну пекарню (ВІДЕО)
Наступна На триденну різдвяну програму для дітей ВПО у Первомайську прийшли близько 300 дітей із батьками

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Світлому радіо» потрібна ваша допомога

   Радіо «Еммануїл» збирає кошти на придбання FM-передавача для початку трансляції у Харківській області. ЦХВЄУ вже долучилася до цієї кампанії і профінансувала 30% від вартості установки.

Новини братерства

Церква має ставати позитивно відомою: висновки конференції Київського міського об’єднання ЦХВЄУ

17  березня 2012 року під час звітної конференції Церков ХВЄ м. Києва священнослужителі поряд із звітами та аналізом діяльності церков у 2011 велику увагу вділили викликам  та можливостям, що стоять перед християнами  віри євангельської в 2012 році.

Місіонерство

Історія про автобус, місіонерську подорож і життя молодих волонтерів

«11 січня увечері отримав телефонний дзвінок від пастора з Диканьки,