Серпень 17, 2021 3 1774 Переглядів

Друге дихання для Квіткового – село на Тернопільщині переживає відродження завдяки християнам  

Село Квіткове Бережанського району, що на Тернопільщині, більш відоме старожилам за назвою Сюлко. Там колись вирувало духовне життя, звідти вийшло багато служителів, християн, які роз’їхалися по всьому світу. В останні роки Квіткове прийшло в занепад, Дім молитви, якому вже майже сто років, потребував капітального ремонту.

І сталося неочікуване: знайшлися щирі християни, ініціатори відродження села Квіткового. Насамперед туди обновили дорогу, потім відремонтували Дім молитви. А незабаром сталося нове Боже диво – мешканці села почали каятись у гріхах.

15 серпня 2021 р. до Квіткового прибуло багато гостей, щоб розділити радість помісної громади – п’ятеро душ приймали водне хрещення. Не один рік члени сільської церкви молилися до Бога про покаяння односельчан. І ось твердиня розтопилася – один брат і двоє сестер прийняли рішення скласти Заповіт з Богом, до них приєдналося ще двоє сестер із церков сусідніх Зборова і Шумлян.

До особливого свята місіонери та місцеві брати викопали басейн з підігрівом води, над яким звели просторий намет.

Свято розпочалося о 15 годині чудовим співом церковного хору з міста Бережани. Наставлення охрещуваним подав старший пресвітер Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ Віталій Яцюк.

Хрещення проводили пастор церкви з смт Козова Михайло Коломийченко та дияком місцевої церкви Михайло Чавурський. Після чого один із служителів звернувся до присутніх: «А може сьогодні хтось хоче покаятися?»  І знову Господь потішив церкву Квіткового новими душами – на заклик відгукнулося ще троє людей.

На завершення святкового служіння з проповіддю до присутніх звернувся старший пресвітер Івано-Франківського обласного об’єднання УЦХВЄ Юрій Веремій. У своїй проповіді він пояснив важливість Ісусового хрещення для нас. Усе дійство завершилося спільним обідом і гарними піснями. В усіх братів і сестер, які поверталися додому, була велика радість від побаченого і пережитого. Ми віримо, що це не просто служіння, це Божі відвідини Тернопільщини.

Текст і фото Володимир Бобик та Геннадій Андросов.

Попередня 35 років Божих благословінь – церква в Ланівцях відзначала день народження місцевої громади
Наступна Церква Христа Спасителя відзначила 30-річчя Дому молитви

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Знайди свій шлях»: як діти намагались відповісти на «дорослі» питання

З 5 по 9 червня дітлахи смт. Солоне мали можливість не тільки гарно провести час на розважальному майданчику СТАРТ, але й спробували відповісти на питання, якими зазвичай переймається кожна доросла людина, а саме: «Хто я?», «Хто такий Бог?», «У чому є сенс життя?».

Новини братерства
Новини братерства

Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти

Мова про сумновідомі проекти законів № 2342 та № 2342-1, що мають на меті надати особливий правовий захист прихильникам одностатевих сексуальних відносин, тобто зазіхають на інститут традиційної сім’ї.