Червень 16, 2022 0 819 Переглядів

На свято П’ятидесятниці дві церкви на Рівненщині відзначили ювілей

На другий день Трійці, 13 червня, дві громади у Рівненській області – в с. Тутовичі та смт Зарічне – відзначали ювілей утворення церкви.

Аби привітати громаду с.Тутовичі Сарненського району з чудовим святом – 100-річчям від її заснування, до церкви завітав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. З’їхалося багато гостей з різних куточків Рівненщини та України. Урочистість відвідали та послужили проповіддю Божого Слова старший пресвітер Рівненщини Олександр Коток, його заступник Олександр Кузьмич та служителі сусідніх церков.

Також у цей день церква в смт Зарічне відзначила своє 30-річчя. На урочистому зібранні були присутні перший заступник старшого пресвітера Рівненщини Олександр Чернюшок, старший пресвітер району Василь Козяр та інші служителі району.

«День П’ятидесятниці вважається днем народження Христової Церкви. Отож надзвичайно приємно у ці святкові дні було згадувати історію своїх помісних церков. Це є свідченням того, що Дух Святий продовжує працювати і в наші дні, на наших землях», – говорить Олександр Коток.

30-річчя церкви ХВЄ в с.Зарічне

Повертаючись з урочистого зібрання з Сарненщини, Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ м. Дубно. Почути слова утіхи та настанови та поспілкуватись зі старшим єпископом зібралось чимало людей, зокрема, пастори та служителі навколишніх сіл Дубенського району.

Поділившись проповіддю на тему П’ятидесятниці, Михайло Степанович закликав звершити декілька молитов, зокрема, за благословення молоді, за потреби, за Україну.

«Сучасна молодь переживає велику боротьбу. Перед ними нині стоять великі виклики. Наш обов’язок, як батьків і служителів, утвердити віру молодих душ та вибороти для них благословіння. Ми маємо владу молитися та благословляти своїх дітей. Робімо це щодня, щозібрання», – зауважив Михайло Степанович.

На завершення Михайло Степанович розповів про працю Української Церкви Християн Віри Євангельської в умовах війни та подякував усім членам місцевих церков Дубенщини за їхнє активне служіння.

Після зібрання за участю старшого єпископа відбулась бесіда пресвітерів району, а також місцевих служителів.

Олександр ГЕНІШ

 

 

Попередня Відійшов до небесних осель єпископ Василь Бровка
Наступна За тиждень у Німеччині відкрилося дві українські п’ятидесятницькі церкви

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення Ради євангельських протестантських церков України з нагоди виборів до Верховної Ради України

   Українська держава сьогодні знаходиться в особливо відповідальному історичному процесі, коли голос і позиція громадян мають колосальну вагу та визначають…

Новини регіонів

У Рівному вчилися перекладу Євангелія для іноземних народів

На Рівненщині представники міжнародної місії «Вікліф» провели тижневий семінар для місіонерів і поділилися практиками перекладу Священного Письма для однієї із народностей Середньої Азії, якій вони служать.

Новини братерства