Грудень 27, 2017 0 1263 Переглядів

У Києві відбулася зустріч працівників Відділу підприємництва ЦХВЄУ

    9 травня 2016 року в приміщенні церкви ХВЄ «Філадельфія» (м. Київ) відбулася зустріч християн-підприємців, на якій були присутні представники 11 областей України, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його перший заступник єпископ Микола Синюк.

     Зустріч розпочалася з привітального слова та молитви Миколи Петровича Синюка. У зверненні служитель поділився роздумами про значення воскресіння Ісуса Христа, адже саме в ньому захована надія і можливості у всіх сферах життя, в тому числі й у підприємництві.

     На початку своєї промови виконуючий обов’язки керівника відділом підприємництва ЦХВЄУ Віктор Вознюк проінформував присутніх про ряд питань, які були внесені до порядку денного. Віктор Володимирович також підкреслив важливість таких зустрічей, бо вони готують міцну платформу і працюють на довгострокову перспективу, яка дасть можливість змінити мислення суспільства. Цікавим прикладом стало порівняння життя людини і її діяльності з двома полями і плодами, які вони можуть зародити.

     «Наша Пасха – Христос» – семінар з такою назвою прочитав старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко. Служитель звернув увагу на особливість відносин з Богом, а також на величезний обов’язок і на ресурси, які мають віруючі в Імені Ісуса Христа. «Будучи християнами, ми все ж маємо здатність спіткнутися. Навіть правильно посаджені люди можуть не пустити своє коріння глибше, а залишитися на поверхні. Бог вибрав малих і незначних, відкривши їм велику таємницю. Саме тому наше покликання торкається серйозних сфер життя», – резюмував промовець.

     Після спільної молитви Михайло Степанович поділився інформацією про нинішній стан справ у братерстві, а також про виклики, які сьогодні зустрічає Церква. Божа інституція не може стояти на місці, вона не може бути вчорашньою і не повинна забігати наперед. Церква має бути сьогоднішньою, має реагувати на виклики сьогодення, бо в цьому її «сіль».

     Багатьох присутніх зацікавив проект під назвою «400 церков», який представив старший єпископ. Проект розрахований на п’ять років і йому сприяє велика свобода в Україні та наявність відповідних ресурсів.

     Після короткої перерви розпочалася загальна дискусія за участю Михайла Паночка та Миколи Синюка. Найбільш гостро звучало питання налагодження конструктивного діалогу між служителями та підприємцями. У відповідь прозвучала позиція братерства щодо вирішення цього питання, яка будується на основі Слова Божого. Ідея, мудрість та співпраця – головні складові вірного будування Божої справи. Відділ підприємців ЦХВЄУ – один з важливих інструментів, який організований для досягнення саме цієї цілі. Тому завдання служителів полягає в духовній підтримці та правильних настановах бізнесменів.

<imgclass=”caption” src=”images/stories/news/2016/1246_gol.jpg” width=”227″ height=”134″ alt=”1246_gol” data-mce-src=”images/stories/news/2016/1246_gol.jpg” style=”margin-right: 8px; float: left;”>

     Також служителі намітили плани на майбутнє. У 2016 році відділом підприємництва планується проведення таких заходів:

     – 3 червня 2016 року – проведення всеукраїнського дня посту й молитви за служіння підприємництва;

     – проведення обласних зустрічей разом з пасторами;

     – восени 2016 року – проведення всеукраїнської конференції.

     Закінчив зустріч словом і молитвою пастор місцевої церкви Анатолій Козачок, дякуючи Богові за Його благословення та плідну розмову.

     Прес-служба Відділу підприємництва ЦХВЄУ

{gallery}news/2016/1230{/gallery}

Попередня Тисячі киян і гостей столиці прийшли 24 грудня на Софіївську площу, щоб святкувати Різдво Христове (ВІДЕО)
Наступна «Справжня я» - тема конференції на Закарпатті

Вам також може сподобатися

Служіння підприємців

Служіння християн-підприємців презентувало бізнес-школу «Фокус» та відновило діяльність «Асоціації християн підприємців України»

23 лютого 2019 року в Києві на базі церкви «Філадельфія» відбулося засідання Відділу служіння християн-підприємців УЦХВЄ. Особливістю даного заходу був дебют нового керівника відділу Романа Зінчука, обраного братерством на це служіння.

Служіння підприємців

Бизнес конференция в Днепропетровске

Темы Рабочих групп:

– Начиная – 3 ингредиента для удивительного божьего благоволения;
– Как написать бизнес-план / бухучет в excel;
– Предлагая бизнес – идеи / оценивая идеи;
– 7 гор и политика;

Служіння підприємців

Украинская Бизнес Конференция 2010

Слово Божье говорит об, с одной стороны – подобных, а с другой – о разных вещах: о Царстве Небесном и Царстве Божьем.

В последнее время Бог открывает мне истину о том, что Царство Небесное – это то же самое, что и место, куда мы все стремимся через веру в Иисуса Христа.