Вересень 25, 2015 0 2253 Переглядів

Греко-католики надіслали звернення до ЦХВЄУ, у якому високо оцінили співпрацю церков на ниві Божій

     Священний синод Української греко-католицької церкви (УГКЦ) надіслав листа на ім’я  старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України  Михайла Паночка, у якому висловив подяку за приклад віри і молитви у цей непростий для країни час. А також наголосив на важливості  спільної духовної праці у питаннях опіки над воїнами.

     «Передусім складаємо сердечку подяку  за Ваш приклад віри і  молитви в цей час великих випробувань  для нашої землі. Нині в наших думках звучать слова псалмоспівця: «Близький Господь до тих, у кого розбите серце; прибитих духом Він спасає» (Пс. 34,19). Нас єднає спільна надія на Господа Ісуса», –  йдеться у листі.

     Єпископи УГКЦ зазначили, що воєнні дії на Сході України спонукають Церкву ставити нові акценти у служінні. «Поки триває війна, питання опіки над воїнами і капеланського служіння далі перебуватимуть у центрі уваги Церкви… У цей важкий для нашої країни час бажаємо ще раз підтвердити нашу готовність якнайширше співпрацювати в мирі і злагоді з іншими конфесіями та релігіями», – йдеться у зверненні від імені Синоду єпископів за підписом верховного архієпископа Києво-Галицького УГКЦ Святослава.

1138_11138_2

Попередня На Одещині, у місті Ізмаїл, посвятили новий молитовний будинок (ФОТО)
Наступна Комітет єпископів ЦХВЄУ висловив недовіру та припинив співпрацю з пастором церкви «Воскресіння» (м. Львів) Василем Боєчком

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Представники збройного угруповування «ЛНР» захопили у полон пастора Тараса Сеня

   У неділю, 27 вересня в м.Свердловську Луганської області представниками збройного угруповування «ЛНР»  захоплено в полон пастора місцевої церкви християн віри євангельської «Христос є відповідь» Тараса Володимировича Сеня.

Новини братерства

У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Починаю з 2012 року у Львівській Богословській семінарії паралельно з духовною можна отримати й державну освіту.

Новини братерства

День Подяки у кримських церквах

22 жовтня в м. Сімферополі відбувся День подяки церков християн віри євангельської Автономної Республіки Крим.