Грудень 9, 2013 1 1218 Переглядів

Віктор ВОЗНЮК: «Щотижневик та планувальник на 2014 рік можуть стати хорошими помічниками у служінні пасторів»

  Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшов у світ «Щотижневик 2014» та настінний «Планувальник 2014». Мета цих видань – не лише полегшити планування поточних справ служителя, але й поліпшити аналіз проведеної роботи за рік. Детальніше розповісти про цю поліграфічну продукцію ми попросили завідувача відділу Віктора Вознюка.

– Вікторе Володимировичу, як виникла ідея створити щотижневик?

– Бажання створити таке видання з’явилося ще 2009  році, коли під час  поїздки по США мені подарували подібний щотижневик, надрукований однією з християнських місій. І от нинішнього року задум вдалося втілити.

– Тобто, таке видання надруковано братерством уперше?

– Так. А от настінний планувальник ми друкували вже й минулого року. І те і інше  нині розповсюджуємо через обласні об’єднання, і треба сказати, маємо хороші відгуки.

     – Розкажіть детальніше про щотижневик.

780_1     – Він призначений для коротких нотаток і звітів, проповідникам буде зручно  фіксувати теми проповідей. Одна сторінка – один робочий тиждень. Щотижневик містить довідкову інформацію про ЦХВЄУ, план читання Біблії за рік, на кожній сторінці є цитати, які можуть спонукати до роздумів чи надихати. Це компактний «зошит» А5 формату, який завжди під рукою. При використані він стане джерелом цінного матеріалу за цілий рік, аналізуючи який, можна зробити важливі висновки: як краще організувати роботу, де, коли і як були допущені помилки, яким справам доцільно приділити більше уваги або навпаки. Якщо робота передбачає періодичну підготовку звітів, – немає проблем: достатньо тільки заглянути в щотижневик. Практика показує, що людина, яка планує свій робочий день, встигає у житті набагато більше.

     – Немало людей сьогодні вже користуються електронними записними книжками або звичайними щоденниками…

     – Це так, однак паперові щотижневики теж не втрачають своїх позицій. Для людей, які не мають КПК – це оптимальний варіант. Тай великий паперовий щоденник зазвичай використовують за робочим столом, а щотижневик – це універсальний варіант. Він добре підійде людині, яка часто подорожує, виїжджає у відрядження, тощо.

– Скажіть кілька слів  про «Планувальник 2014». Окрім календарної сітки він  містить ще й корисну інформацію? 

     – На планувальнику сітку розміщено блоками (кожен блок – один робочий місяць).  Є додаткова інформація про двох видатних служителів Церкви ХВЄ початку 20 століття – Густава Шмідта та Івана Воронаєва. Видання кольорове, українською мовою.  Думаю, що обидва видання можуть стати хорошими помічниками у служінні пасторів та інших служителів церкви.780_3

Попередня Відбулася конференція Південно-західного регіону Церкви ХВЄ України
Наступна Керівники Церков закликали владу і народ припинити ворожнечу

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Комітет ЦХВЄУ оголосив молитву і піст з 29 червня по 1 липня про Божий захист для віруючих та юридичне впорядкування ситуації в Росії

    Учасники засідання Комітету ЦХВЄУ з глибокою стурбованістю сприйняли інформацію про законодавчі зміни щодо місіонерської діяльності у Російській Федерації.

Новини братерства

Рада Церков закликає владу не заважати доброчинності, а громадян – зберігати мир

   26 листопада у Києві відбулося чергове засідання Всеукраїнської Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), під час якого керівники церков схвалили звернення до Президента України.