Як перемагати у несправедливих стражданнях – тема, яку підняв Анатолій Козачок під час служіння у миколаївській церкві «Віфанія»

23 липня 2023 року старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок, здійснюючи робочу поїздку на південь України, завітав у місто Миколаїв. Це його вже другий візит у Миколаїв за час повномасштабної війни.
На вечірньому недільному зібранні старший єпископ служив словом у церкві «Віфанія». Тема його проповіді була дуже простою, надзвичайно практичною й актуальною: «Перемога у несправедливих стражданнях». На прикладі різних ситуацій із життя апостола Павла і Сили, Давида і Йосипа, старший єпископ давав цінні поради, як реагувати, коли страждаєш несправедливо і як проходити такі важкі періоди. Його закликом було, проходячи несправедливі страждання, відкривати перед Богом своє серце і перебувати в молитві.
«Важливо яку позицію ми займаємо під час несправедливих страждань: це може бути або позиція відчаю або ж, наприклад, як у Йосипа – ми можемо вважати страждання тією річчю, що веде до виконання нашого призначення. Можемо як Петро ставитися до несправедливих страждань як до можливості стати досконалішим і кращим. У будь-якому разі, коли ми маємо хороші стосунки з Богом, несправедливі страждання не можуть збити нас з життєвого шляху та зашкодити реалізації нашого призначення на цій землі», – підкреслив Анатолій Козачок.
На подив служителів місцевої церкви, у вечірній час, весь Дім молитви був заповнений людьми. Разом з усіма присутніми Анатолій Миколайович звершував молитву в якій просив Господа сил, щоб проходячи несправедливі страждання, дивитися в майбутнє з надією і перспективою. Також у молитві він благословив Миколаївщину, місто Миколаїв, місцеву церкву та її служителів.
Вам також може сподобатися
Європейські молодіжні лідери напрацювали “БАЧЕННЯ- 2020”
ЧЕХІЯ – 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY – Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: “INFLUENCING EUROPE” – ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п’ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб “звірити годинники” і, об’єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.
Церкви є невід’ємною частиною громадянського суспільства – Резолюція ПАРЄ
Парламентська Асамблея Ради Європи заявила, що релігія наново отримала особливе становище в європейському суспільстві, а релігійні організації повинні брати участь у суспільному житті.
Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово
Служителі ЦХВЄЦУ взяли участь в регіональній конференції міжнародної організації «Кожен дім для Христа».


