Грудень 8, 2020 0 620 Переглядів

У Шостці за 44 дні звели Дім молитви, до будівництва долучилася команда молоді з Волині

6 грудня на посвячення нового Божого храму церкви «Віфанія», що в місті Шостці на Сумщині, приїхало чимало гостей,  з  Києва, Волині та з інших місць.

Анатолій Козачок, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, разом із щедрими настановами для молодої громади подарував велику церковну Біблію. Щиро привітали присутніх також гості з Волині – старший пресвітер області, єпископ Михайло Близнюк та директор місії «Голос Надії», єпископ Микола Синюк.

«Дякуємо Богові за успіх та команду молоді з волинських церков, які зробили цю мрію можливою. Кожен може стати учасником таких проєктів!» – говорить пастор-місіонер Сергій Бас.

Новий Дім молитви невеликий, на 90 сидячих місць, утім, цілком відповідає запитам молодої церковної громади в м. Шостці.

«Наступний молитовний будинок на Сумщині плануємо відкрити в пасхальні дні в нашому обласному центрі» – ділиться планами старший пресвітер Сумщини Віктор Клець.

Як це було дивіться тут. https://www.youtube.com/watch?v=cAoTUJrntZI

Попередня Рада Церков заявила про необхідність протидії домашньому насильству в Україні
Наступна Навчання вчителів та молитва в онлайн – як служіння дітям і підліткам адаптувалося до карантину

Вам також може сподобатися

Новини регіонів
Новини братерства

Вийшов друком посібник для молоді «Юність в об’єктиві»

   В четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував книгу на молодіжному фестивалі в Малині.

Новини братерства

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

 В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.