Грудень 8, 2020 0 1405 Переглядів

У Шостці за 44 дні звели Дім молитви, до будівництва долучилася команда молоді з Волині

6 грудня на посвячення нового Божого храму церкви «Віфанія», що в місті Шостці на Сумщині, приїхало чимало гостей,  з  Києва, Волині та з інших місць.

Анатолій Козачок, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, разом із щедрими настановами для молодої громади подарував велику церковну Біблію. Щиро привітали присутніх також гості з Волині – старший пресвітер області, єпископ Михайло Близнюк та директор місії «Голос Надії», єпископ Микола Синюк.

«Дякуємо Богові за успіх та команду молоді з волинських церков, які зробили цю мрію можливою. Кожен може стати учасником таких проєктів!» – говорить пастор-місіонер Сергій Бас.

Новий Дім молитви невеликий, на 90 сидячих місць, утім, цілком відповідає запитам молодої церковної громади в м. Шостці.

«Наступний молитовний будинок на Сумщині плануємо відкрити в пасхальні дні в нашому обласному центрі» – ділиться планами старший пресвітер Сумщини Віктор Клець.

Як це було дивіться тут. https://www.youtube.com/watch?v=cAoTUJrntZI

Попередня Рада Церков заявила про необхідність протидії домашньому насильству в Україні
Наступна Навчання вчителів та молитва в онлайн – як служіння дітям і підліткам адаптувалося до карантину

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

ЛУЦЬК. Потоп в місії «Голос надії»

 Як повідомляє сайт християнської місії «Голос надії», у вівторок 30 липня над м. Луцьком розбушувалася стихія, рекордна за всю історію метеорологічних спостережень. Протягом кількох годин випало 160 % місячної норми опадів.

Новини регіонів

«Все, що маємо – це результат багаторічних молитов…» Церква в селищі Вишнівець днями відзначила 90 років

У п’ятидесятницькій церкві селища Вишнівець Збаразького району Тернопільської області на

Новини братерства

Запрошуємо на всеукраїнську ходу на захист прав дітей і сім’ї

     У суботу, 3 червня 2017 року, в Києві відбудеться традиційна хода на захист прав дітей і сім’ї під гаслом: «Сім’я – мати та батько, чоловік та дружина – це майбутнє України!»