Грудень 8, 2020 0 1117 Переглядів

У Шостці за 44 дні звели Дім молитви, до будівництва долучилася команда молоді з Волині

6 грудня на посвячення нового Божого храму церкви «Віфанія», що в місті Шостці на Сумщині, приїхало чимало гостей,  з  Києва, Волині та з інших місць.

Анатолій Козачок, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, разом із щедрими настановами для молодої громади подарував велику церковну Біблію. Щиро привітали присутніх також гості з Волині – старший пресвітер області, єпископ Михайло Близнюк та директор місії «Голос Надії», єпископ Микола Синюк.

«Дякуємо Богові за успіх та команду молоді з волинських церков, які зробили цю мрію можливою. Кожен може стати учасником таких проєктів!» – говорить пастор-місіонер Сергій Бас.

Новий Дім молитви невеликий, на 90 сидячих місць, утім, цілком відповідає запитам молодої церковної громади в м. Шостці.

«Наступний молитовний будинок на Сумщині плануємо відкрити в пасхальні дні в нашому обласному центрі» – ділиться планами старший пресвітер Сумщини Віктор Клець.

Як це було дивіться тут. https://www.youtube.com/watch?v=cAoTUJrntZI

Попередня Рада Церков заявила про необхідність протидії домашньому насильству в Україні
Наступна Навчання вчителів та молитва в онлайн – як служіння дітям і підліткам адаптувалося до карантину

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Відбулася річна звітна конференція Вінницького обласного об’єднання ЦХВЄУ

18 лютого 2012 року у Вінницькому обласному об’єднанні церков християн віри євангельської відбулася річна звітна конференція. У ній взяли участь 46 служителів з церков області, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко і його заступник по західному регіону Віктор Боришкевич.

Новини братерства

Найстаріше село на Гуцульщині святкувало річницю хрещення

28 липня у центрі села Уторопи, Івано-Франківської області зібралося понад дві сотні місцевих жителів. Християнське свято, що проходило під відкритим небом, було організоване сільською громадою ХВЄ (пастор Василь Филищук) за сприяння місцевої сільради.

Новини регіонів

У Дубровиці відсвяткували 20-ліття церкви на День Подяки

Молитовний дім християн віри євангельської у райцентрі Дубровиця, Рівненської області, знають чимало мешканців. Розташований він майже в центрі населеного пункту. Тай про самих християн тут відгукуються досить позитивно.