«Створюємо простір розуміння та підтримки» — Владислав Жежук про дитяче та підліткове служіння на Житомирщині

Сучасні діти та підлітки зростають у непростих умовах — у час соціальних змін, інформаційного тиску та психологічних викликів. Саме тому особливого значення набуває служіння, спрямоване на підтримку молодого покоління. Про це розповідає Владислав Жежук, відповідальний за дитяче та підліткове служіння у Житомирській області.
За його словами, сьогодні багато дітей і підлітків постають перед різними труднощами — як соціальними, так і психологічними. Саме тому важливо створювати середовище, де вони можуть знайти підтримку, зрозуміти важливі життєві цінності та отримати практичні навички, які допоможуть їм у майбутньому.
Перспективи розвитку дитячо-підліткового служіння на Житомирщині, за словами Владислава Жежука, залишаються значними. У планах — активніше залучати підлітків до служіння та розширювати команду, щоб ще ефективніше працювати з дітьми та молоддю в церквах області.
Історії служіння, які відбуваються в різних громадах, показують: робота з дітьми та підлітками — це не лише духовна місія, а й важлива соціальна ініціатива. Вона допомагає формувати цінності, змінює серця й життя та виховує нове покоління християн.
Розмова з Владиславом Жежуком:
Вам також може сподобатися
Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання
Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким
Михайлу Степановичу Паночку – 70! Щиро вітаємо!
Сьогодні дякуємо Творцеві за чудовий дар життя, подарований родині Паночко
ІРС презентував посібник «Твоє право на свободу віросповідання» служителям церков та держслужбовцям
Серію вебінарів на тему релігійного законодавства провів Інститут релігійної свободи