Січень 15, 2020 0 1266 Переглядів

«Ти потрібен для Господа!» – Молодіжна конференція  відбулася на Волині

Чергова молодіжна конференція ХВЄ відбулася 7 грудня в Луцьку, в домі молитви «Церкви Христа-Спасителя». Зареєструвалося 1400 осіб, а в загальному було більше 2000 присутніх. Найбільше учасників із Камінь-Каширського, Маневицького та Луцького регіонів. Гасло конференції «Ти потрібен для Господа!»

Обласний керівник молоді Ігор Панфілов, привітавши присутніх, запропонував поміркувати над словами  пророка Єремії: «Ще поки тебе вформував в утробі матерній, Я пізнав був тебе, і ще поки ти вийшов із нутра, тебе посвятив, дав тебе за пророка народам! А я відповів: О, Господи, Боже, таж я промовляти не вмію, бо я ще юнак! Господь же мені відказав: Не кажи: Я юнак, бо ти підеш до всіх, куди тільки пошлю Я тебе, і скажеш усе, що тобі накажу. Не лякайсь перед ними, бо Я буду з тобою, щоб тебе рятувати, говорить Господь

Він наголосив, що Бог цікавиться нами завжди і повсюдно, навіть якщо здається, що у нас не вистачає здібностей. Господь дивиться на бажання людини служити, а таланти набуваються і примножуються…

Ще один спікер  Ігор Скоць торкнувся актуального для сьогодення питання «блиску». На прикладах таких героїв зі Святого Письма як Даниїл, Йосип та блудний син він довів, що для християнина найважливіше не вміння захоплювати публіку красномовством і зовнішнім виглядом, а щоб «дух блищав Господнім помазанням». А для того, щоб це відбулося, потрібно досліджувати слово. «Коли ще не знаєш, що буде в майбутньому – уже зроби все потрібне для того, щоби виявитись потрібним Богу в будь-який час», – закликав служитель.

Старший пресвітер області Михайло Близнюк нагадав молодим людям, що Бог у своїй всемогутності та самодостатності має власні задуми щодо нас. Три основні: спасіння душі, благословення, виповнення обітниць. «Не візьму Я бичка з твого дому, ні козлів із кошар твоїх, бо належить Мені вся лісна звірина та худоба із тисячі гір,  Я знаю все птаство гірське, і звір польовий при Мені! Якби був Я голодний, тобі б не сказав, бо Моя вся вселенна й усе, що на ній!  Чи Я м’ясо бичків споживаю, і чи п’ю кров козлів? Принось Богові в жертву подяку, і виконуй свої обітниці Всевишньому, і до Мене поклич в день недолі, Я тебе порятую, ти ж прославиш Мене!» (Пс.50:8-15).

Відомий проповідник  зі Слов’янська Віктор Куриленко на своїх семінарах навчав молодь  як жити згідно з Писанням. Дієвим принципом у стосунках з  Богом є закон сіяння, згідно з яким, те що ми робимо в молодому віці – рано чи пізно відгукнеться у нашій долі. За його словами, гріх людина робить спочатку для задоволення, згодом через необхідність, а з часом потрапляє до нього в рабство. «Бог  звільняє тільки від ворогів, а не від друзів. Тому якщо ми з гріхом живемо та ще й любимо його, то про яке звільнення може йти мова?» –  наголосив спікер.

Наш розум – це поле битви, адже, завжди спочатку приходить думка, народжується слово, ним викликається дія, яка проектує долю. І для того, щоб доля була хорошою, нам потрібен чистий розум, щоб прийшла Божа думка, підкріплена Божим словом, – лише в такому разі можна чекати добрих сходів і благословенних  результатів.

Інна Мельник, voice.org.ua

Попередня «Якщо віриш Богу, то служиш всім серцем!» - свідчення місіонера Сергія Секана
Наступна Церква «Храм Спасителя» у Крюківщині відзначила 11-річчя

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

БАГАЧКА ФЕСТ 2019, ХРИСТОС ПОНАД УСЕ!

З 29 липня по 3 серпня 2019 р. біля містечка

Новини братерства

Молодіжний табір KVITOVA CAMP об’єднав молодь Тернопільщини

2-7 серпня 2022р., на базі відпочинку у смт. Гримайлів, відбувся

Молодіжне служіння

Молодіжна конференція у Познані: про голос Божий і твою позицію

   26 січня в молитовному будинку села Познань Рокитнянського району, що на Рівненщині, відбулася районна молодіжна конференція на яку зібралося близько 1,5 тисячі юнаків і дівчат.