Квітень 1, 2021 0 140 Переглядів

Рада Церков і парламентарі обговорили питання соціального служіння

29 березня в Києві  відбулася  чергова, зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з міжфракційним депутатським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина». Позицію УЦХВЄ представляв перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок.  Предметом обговорення стали особливості соціального служіння церков і релігійних організацій.

Учасники засідання обмінялися баченням подальшого розвитку соціальних проєктів церков і релігійних організацій, зокрема в сфері надання паліативної допомоги та функціонування хосписів повідомляє сайт ВРЦіРО.

У цьому контексті йшлося також про формування справедливих тарифів на природний газ та електроенергію для населення, релігійних організацій та соціальних закладів для осіб з обмеженими можливостями здоров’я, людей похилого віку, сиріт, тощо.

Крім цього, релігійні діячі пояснили народним депутатам сутність пропозицій ВРЦіРО до законопроєкту № 4298 стосовно збереження підрозділів у справах національностей та релігій у структурі обласних державних адміністрацій, зважаючи на заплановану адмінреформу.

Міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» представляли: його співголова Святослав Юраш та народні депутати Ростислав Тістик, В’ячеслав Рубльов («Слуга народу»), Михайло Бондар («Європейська солідарність»), Андрій Шараськін («Голос»), голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко та голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, а також координатор об’єднання Олександр Васюк.

Парламентарі розповіли представникам Всеукраїнської Ради Церков про основні пріоритети бюджетної політики щодо захисту суспільної моралі, розвитку державно-конфесійних відносин, підтримки соціальної діяльності релігійних організацій, ремонту та реставрації культових споруд, які є пам’ятками архітектури.

Це вже четверта зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з міжфракційним депутатським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина», які проходять щомісяця, починаючи з грудня 2020 року.

Попередня #ОднимРеченнямПроЖиття
Наступна Що робити, коли страх перемагає

Вам також може сподобатися

Новини

Стала відомою дата проведення наступного Національного дня молитви – 8 червня у 2019 року

6 листопада у приміщенні Українського біблійного товариства  відбулася перша погоджувальна

Новини

ВРЦІРО вкотре ініціюватиме зустріч з Головою ВРУ, щоб обговорити законодавчі новели депутатів

Учасники засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, що відбулося

Новини

На Тернопільщині молодь вчилася як правильно будувати спілкування до шлюбу

24 жовтня у Тернопільській церкві по вул. Довженка, 4 відбулася обласна молодіжна конференція. Теплий сонячний осінній день подарував радість спілкування для молоді з різних куточків Тернопільської області.