Квітень 1, 2021 0 327 Переглядів

Що робити, коли страх перемагає

«Мені страшно. Я про все переживаю. Я боюсь: пандемії, смерті, нещасть, хворoб, що не вийду заміж, що шлюб розвалиться».
Відповідає Оксана Маліщук

Існує багато різних страхів, і кожен з них має муку. Страх майбутнього приходить від невпевненості в Тому, Хто тримає наше життя у Своїх руках.
Протилежність до цього страху – довіра Богу, Який існує поза часом. Наслідки цієї довіри – глибокий мир в серці і розуміння, що Він хоче опікуватися нами щодня.
Та довіряти можна лише тому, кого добре знаєш. Тому перед нами постає виклик – пізнавати Доброго і Люблячого Бога, Такого, Який Він насправді.
З усіма переживаннями і страхами варто йти до Нього, щоб відверто про все поговорити. Чесно розповісти про свої страхи, віддати Йому ці переживання і довірити своє майбутнє.
А ще – попросити, щоб Ісус був Паном усіх сфер нашого майбутнього – здоров`я, взаємовідносин, планів, сподівань, Паном кожного дня на цій землі.
І жити, розвиваючи з Ісусом стосунки і дякуючи за кожен новий день, кожен подих. Ісусу можна довіряти завжди. І коли серце буде наповнене цією довірою, там вже не залишиться місця для жодного страху.

МАТЕРІАЛ ЗІ СТОРІНКИ facebook

Попередня Рада Церков і парламентарі обговорили питання соціального служіння
Наступна Християнка і  самореалізація

Вам також може сподобатися

Покликана нести життя

«Хворіти чи простити?» – свідчення Віти Лисюк

У 25 років мені поставили діагноз «аутоімунний тиреоїдит». Лікарі вважають,

Покликана нести життя

«Якщо Бог – добрий, чому світ наповнений стражданнями?»

Відповідає Анна Веренич Часто діти не розуміють, чому батьки змушують

Покликана нести життя

Чи грішно прагнути популярності?

«Хочу бути популярною. Це гріх?» Відповідає Людмила Бендус: Сама по