Квітень 7, 2021 0 3466 Переглядів

Чи грішно прагнути популярності?

«Хочу бути популярною. Це гріх?»
Відповідає Людмила Бендус:

Сама по собі популярність – зовсім не гріх. Але гріх може заохочувати до популярності. Тобто справа не в популярності як такій, а в мотивах і способі її досягнення.

Отож для чого тобі популярність? Як вона вплине на твоє життя і життя тих, хто поруч? Що зміниться у твоїй самооцінці, коли ти досягнеш омріяної позначки, скажімо, у 100 тисяч читачів (є таке гарне українське слово, яке можна і дуже навіть варто вживати замість тих «фоловерів»)?

Чи твоя присутність у мережах не кричить про те, що ти вже досягла певного рівня, коли можна вчити? Чи не належиш ти до тих інших, про яких апостол Павло писав, що вони «самі себе хвалять, вони нерозумно самі себе міряють собою і рівняють з собою себе» (2 Кор. 10:12). Чи знаєш ти Боже правило: «Достойний не той, хто сам себе хвалить, але кого хвалить Господь!» (2 Кор. 10:17-18). І чи вмієш правильно реагувати на критику?

Відповіді на ці питання багато що скажуть про тебе. І допоможуть розібратися в життєвих мотиваціях і цілях.

У світі багато популярних і дуже популярних людей. І це не робить їх грішниками. Сам Господь був і залишається мегапопулярним, однак Він уникав надмірного розголосу про Себе.

Апостол Павло, людина дуже відома, знав причину своєї популярності: «Благодаттю Божою я те, що є» (1 Кор. 15:10). І тут спрацьовує парадокс: найбільшої популярності досягають люди, які зовсім не ставлять собі це за ціль. Популярними їх робить саме їхнє життя. Їхнє правдиве життя. Бо якщо ти судиш про когось лише з присутності в мережах, то мусиш розуміти: ти просто дивишся кіно.

Гідна для усіх нас ціль – бути вірними Ісусу: у праці і в дозвіллі, у сім’ї і в церкві, на кожному місці і в кожен час.  Така вірність Богові і покликанню зробила популярними багатьох-багатьох Божих людей не лише за час їх життя, але й після відходу з землі.

Однак ніхто з них не дбав про власну популярність. Вони дбали про те, щоб усім своїм життям робити популярним Ісуса. А Він натомість подбав про них.

Хтось сказав: «Коли мене багато, Ісуса мало». Кого більше у твоєму житті?

Текст: facebook

Попередня Свідчення Катерини Мацик
Наступна «Хворіти чи простити?» - свідчення Віти Лисюк

Вам також може сподобатися

Покликана нести життя

«Хворіти чи простити?» – свідчення Віти Лисюк

У 25 років мені поставили діагноз «аутоімунний тиреоїдит». Лікарі вважають,

Покликана нести життя

14 принципів за 14 років в бізнесі від Ірини Шеремети

Бізнес не може вестися всупереч інтересам сім’ї. Для мене як

Покликана нести життя

«Якщо Бог – добрий, чому світ наповнений стражданнями?»

Відповідає Анна Веренич Часто діти не розуміють, чому батьки змушують