Травень 29, 2018 0 758 Переглядів

Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про мету Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей

29 травня представники Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій розповіли ЗМІ про мету та програму Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей, що відбудеться у суботу 2 червня в Києві.

Під час прес-конференції, що  пройшла в інституті Горшеніна, вони звернули увагу журналістів на проблеми, котрі сьогодні підкошують сім’ї  та загрожують майбутньому України. Це – заохочення до абортів, сурогатне материнство, законодавче просування ідей «гендерної ідеології», пропаганда одностатевих стосунків, збільшення розлучень, неповні сім`ї та ін.

Віталій Кривицький, голова оргкомітету Всеукраїнської Ходи (РКЦ), зауважив: «Приходять такі часи, що нам треба згадувати про речі фундаментальні, наголошувати про їхню цінність… Так сталось, що зараз це справа сім`ї. Ми виходимо, щоб засвідчити, що лише сім`я, яка створена за задумом Бога, може принести добрі плоди».

«В Україні під виглядом боротьби з домашнім насильством намагаються впровадити ідеологічні теорії, які суперечать основам здорової родини» – зауважив Євстратій Зоря (УПЦ КП). Він підкреслив, що за останнє десятиліття змінився погляд на шлюб: більшість молодих людей розглядають його як форму тимчасового життя, а не як на обов’язок. Демографічна криза, вбивство через аборти ненароджених дітей – всі ці виклики потребують негайного вирішення.

Про те, що гендерна політика та ювенальна юстиція, які на перший погляд здаються прогресивними, а насправді мають багато таємних загроз, заявив шейх Рустам Гуфарі, заступник Муфтія України з духовного управління мусульман.

Олекса Петрів (УГКЦ), згадав про те, що в Україні відсутнє Міністерство у справах сім`ї, яке б опікувалось проблемами родин. Звернув увагу на проблему соціального сирітства дітей, батьки яких весь час їздять по заробітках.

Учасники прес-конференції також нагадали присутнім про те, що подібні маніфестації та сімейні фестивалі проходять в травні-червні майже у всіх регіонах України.

Також голова оргкомітету нагадав, що збір учасників Ходи розпочнеться 2 червня о 9:45 на Софійській площі, далі об 11:00 багатотисячна колона на чолі з керівниками церков розпочне рух до Майдану Незалежності до площі Конституції, де й завершиться захід привітальними словами від представників ВРЦіРО.

Попередня «Закликаю усіх взяти участь у ході за сімейні цінності» – старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко (ВІДЕО)
Наступна «І ПРОСТИ НАМ ГРІХИ НАШІ, ЯК І МИ ПРОЩАЄМО ВИНУВАТЦЯМ НАШИМ…»

Вам також може сподобатися

Новини

Долучайтеся до всеукраїнського переписування Біблії

У рамках відзначення Року Божого Слова Українське Біблійне Товариство запрошує

Новини

Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про деталі Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей

28 травня у Києві, в інституті ім. Горшеніна представники Всеукраїнської

Новини

У МОЗ розробляється положення про медичне капеланство в лікарнях

Громадська рада при МОЗ по співпраці з Всеукраїнською Радою Церков