Квітень 13, 2021 0 141 Переглядів

Навчальний курс «Чоловіче служіння» стартував на Закарпатті

27 березня у Закарпатській області розпочався піврічний курс за дисципліною «Чоловіче служіння».

Це проєкт співпраці Київського Біблійного інституту та Закарпатського обласного об‘єднання УЦХВЄ. Ціль – надання допомоги чоловікам в місцевих церквах задля їхнього духовного зростання та реалізації свого покликання в сім’ї, церкві та суспільстві.

Серед факторів, які надихнули обласне об’єднання запровадити такий курс, є діяльність департаменту жіночого служіння, що вже довгий час  систематично і  плідно веде роботу з сестрами у церквах  (це конференції різного рівня, душеопікунське та інші служіння).

Першу тему «Чоловік по серцю Бога» викладав координатор цієї програми в КБІ старший пресвітер Хмельницького обласного об’єднання УЦХВЄ Ростислав Мурах.

Попередня Всеукраїнська Рада Церков закликає зупинити вогонь і припинити обстріли на сході України
Наступна Сестри Підволочиського району на Тернопільщині провели конференцію на тему «Радісна віра»

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

«Вогонь надії» на Миколаївщині

   Понад 200 юнаків та дівчат церков Одеської, Миколаївської та Херсонської областей зібрала конференція «Вогонь надії 2014». Вона пройшла 29-30 серпня 2014 р. у Миколаєві на базі церкви «Віфанія» (вул. Бутоми,1/1).

Відділ освіти

Любите Біблію? Читайте її разом з нами та вигравайте призи у конкурсі «Sola Scriptura»

На початку 2021 року Департамент освіти УЦХВЄ спільно з Чернівецькою

Відділ освіти

Леонід Якобчук буде гостем робочої зустрічі освітян ЦХВЄУ

З 4 по 7 червня 2013 року вже вдруге поспіль в м. Генічеську, Херсонської обл., у приміщенні готелю «Вілла Вікторія» відбудеться робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ.

Спеціальним гостем зустрічі буде почесний доктор теології та професор кафедри релігієзнавства Національного університету «Острозька академія» Леонід Якобчук.