Лютий 21, 2013 0 1488 Переглядів

Служіння милосердя – надія на виживання суспільства

У кожній церкві ХВЄ в Україні, де працює жіночий відділ, особливо активно ведеться соціальна робота. Церква «Віра, надія і любов» з м. Коростеня Житомирської області – не виняток.

«І Я буду той Самий до старості вашої, і до сивини вас носитиму, Я вчинив, і Я буду носити, Я й двигатиму, й порятую»
 (Іс. 46:4).

Українське суспільство гостро потребує жертовних, милосердних людей, здатних не лише побачити чуже горе, чиюсь потребу, а й зробити все можливе, щоб допомогти потребуючим.
Служити Богові – це значить служити ближньому своєму. Особливо тому, хто недужий, немічний, знедолений і забутий. Проявити любов, співчуття, милосердя, турботу до невиліковно хворих людей – ось цілі, які переслідує жіночий відділ у Коростенському госпісі.
Невелика група сестер регулярно приходить до людей вельми похилого віку, які дуже хворі і не можуть жити без сторонньої допомоги, а багато хто з них вже буквально напередодні вічності.
Сестри приносять своїм підопічним необхідні речі, допомагають прийняти їжу або перестелити постіль, а найголовніше – розповідають про Ісуса Христа і моляться за кожного. Люди тягнуться до світла: не тільки хворі, але й обслуговуючий персонал госпісу часто запитує поради і просить помолитися за них.
Госпіс не приймає чужих, жорстокосерді люди тут не зможуть залишитися. Дуже швидко людина починає розуміти, хто вона в тут – своя чи чужа. Сестри з нашої церкви, розуміючи важливість цього служіння, щовівторка ідуть до вже своїх бабусь і дідусів. І щасливі усмішки цих людей підтверджують беззаперечну важливість служіння милосердя.
Адже воно дає сучасному суспільству реальну надію на виживання, запорукою якого завжди було християнське – шанобливе ставлення до людини і в старості, і у хворобі, і при смерті …
Головне – нести світло Євангелія, розповідати про Божу любов, яка зцілює, втішає, дає надію, спокій душі і пропонує спасіння – вічне життя в Христі Ісусі. Адже Біблія – джерело нашої віри і інструкція до практичного життя. Значна частина відповідей, які необхідно отримати, міститься в цьому Підручнику, і він ніколи не старіє.
Безперечно, при цьому не можна заперечувати користь від читання хорошої духовної літератури з актуальною і цінною інформацією. Тому з ініціативи жіночого відділу в Коростенській церкві організоване бібліотечне служіння. Воно служить важливій справі поширення Доброї Новини, наверненню людей до Христа і їх духовному зростанню.
Загальновідомо, що служити Богові повинні всі християни. І благословенна та церква, в якій кожна людина знаходить своє служіння відповідно до здібностей і талантів, якими її наділив Бог. Хтось славить Господа співом, хтось прославляє Його віршами, хтось дбає про чистоту приміщення, хтось – про його оздоблення… А сестри з жіночого відділу Коростенської церкви дбають і про те, щоб кожен бажаючий після служіння мав можливість зігрітися склянкою гарячого чаю. Завдяки їх служінню гостинності у членів церкви та гостей є ще один привід, щоб затриматися після зібрання для спілкування. А такі спільності приємні Господу.
Лідія Кібукевич.
Інформаційний відділ жіночого служіння
церкви «Віра, надія і любов».
м. Коростень Житомирської обл.


Попередня Служіння милосердя – надія на виживання суспільства
Наступна Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Жіночий молитовний сніданок провели сестри в Тернополі  

Особливе служіння, молитовний сестринський сніданок, відбулося 9 жовтня у Першій ЦХВЄ м. Тернополя, що по вулиці Квітова, 19.

Жіноче служіння

Сила Божого покликання

У структурі жіночого відділу, що діє в Церкві ХВЄ України, минулого року сталися зміни. Щоб ознайомити сестер з новими напрямками праці, у церкві с. Карнаватки Криворізького району Дніпропетровської області 15 лютого 2012 року відбулася з’їзна жіноча конференція.

Жіноче служіння

Сестринський відділ на Київщині започаткував Школу жіночого служіння

Сестринське служіння церков Київської області обрало за мету допомогти жінкам