Грудень 30, 2020 0 545 Переглядів

Про біблійне розуміння влади говорили новообрані депутати місцевих рад та держслужбовці

27 грудня у столиці відбулася перша зустріч депутатів, які належать до п’ятидесятницьких церков, у восьмій каденції місцевих рад. Понад 120 учасників з більшості областей України були раді познайомитися з колегами, серед яких і досвідчені, і новачки.

«Приємно, що нас так багато! Найбільше ми дякуємо нашим єпископам за організацію такої зустрічі, їхні настанови та молитву благословення для нашого служіння громадам протягом каденції», говорить учасник зустрічі, депутат обласної ради.

Присутні єпископи та досвідчені державні управлінці поділилися досвідом та натхненням для спільної діяльності на розбудову України. «Пам’ятайте, що людина на державній службі без Бога в серці – потенційний злочинець. Тому найпершим пріоритетом майте свої стосунки з Господом. Тоді й в державних справах матимете успіх,» – напучував присутніх Михайло Паночко, старший єпископ УЦХВЄ.

Анатолій Козачок у семінарі про біблійне розуміння влади на історичних прикладах показував важливість Біблії для політиків та держав «Пам’ятаймо Чарльза Сперджена, який бачив і порівнював долі Франції та Британії: «Там, де Біблію можуть прочитати всі, жоден деспот не зможе правити спокійно. Англія зобов’язана своєю свободою Біблії» підкреслював він.

Учасники зустрічі обговорили запропонований план спільної діяльності на наступний рік, запланували наступні зустрічі та отримали «домашнє завдання» щодо місцевих заходів в областях.

«Як організатори, ми раді такій добрій реакції на запрошення. Волинь та Рівненщина, Одещина та Чернеччина, Київщина та Житомирщина делегували десятки представників. Учасники з Вінниччини, Дніпропетровщини та Львівщини планують захопити з собою більше колег наступного разу. Це високий старт у спільній справі через обмін досвідом, напрацювання нових ідей та інструментів і духовну підтримку від священнослужителів» – підсумовує Юрій Кулакевич, директор Департаменту зовнішніх та міжнародних зв’язків УЦХВЄ.

Попередня У Луцьку пройшла 32 конференція Волинського об’єднання церков Української Церкви ХВЄ
Наступна Віктор Вознюк: «Оновлення починається з нас»

Вам також може сподобатися

Новини

ДФС автоматично перенесе неприбуткові релігійні організації до нового Реєстру      

Державна фіскальна служба України автоматично перенесе релігійні організації до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій без необхідності перереєстрації їхніх статутів.

Новини

Всеукраїнський День подяки – історична довідка

Ідея проведення в Україні Дня подяки Богові як заходу національного