Травень 27, 2021 0 713 Переглядів

Які міжконфесійні та церковні події відзначатимемо цього року?

Під час звітної конференції, що відбулася у Рівному 19-20 травня, делегати погодили пріоритетні напрямки служіння на 2021 рік. Це – підняття духовного і освітнього рівня пресвітерів та старших служителів, праця з  молоддю і дітьми, євангелізація.

Старший єпископ Михайло Паночко поінформував про заходи, що плануються в столиці. Зокрема, традиційно багатим на події буде перший місяць літа. 5 червня відбудеться міжконфесійний телемарафон «Сім’я на карантині». 12 червня в київському Палаці Спорту пройде Національний День Молитви за Україну.
Два великих заходи заплановано і на початок осені. Так, 11-12 вересня ми традиційно відзначатимемо День подяки. А з 15 по 17 вересня відбудеться святкування 100-ліття п’ятидесятницького пробудження в Україні.
З огляду на епідемічну ситуацію та карантинні вимоги у цих планах можливі корективи, про що ми поінформуємо окремо.
У 2020-му, пропри карантинні обмеження, церкви знаходили нові шляхи для служіння і розвитку, однак локдаун таки позначився на темпах заснування нових церков. Саме тому проєкт УЦХВЄ «400 нових церков до 2020» пролонговано ще на рік.

Попередня "Слово Боже - лист, адресований особисто вам"
Наступна «ЩОБ ЗМІНИТИ УКРАЇНУ НЕОБХІДНА КОНСОЛІДАЦІЯ РІЗНИХ ЦЕРКОВ» - заявив Михайло Паночко на Молитовному сніданку Прикарпаття

Вам також може сподобатися

Церкви в Європі

В італійському місті Неаполь поблагословили нову  церковну громаду УЦХВЄ

«Бог допоміг нам  відкрити ще одну нову церкву в Західній

Новини братерства

Всеукраїнський союз ЦХВЄ виступив на захист пастора Кашкумбаєва

Пастор протестантської церкви «Благодать» з Астани (Казахстан) 67-річний Бахтжан Кашкумбаєв нині знаходиться у Республіканському центрі психіатрії в Алмати, де проходить примусове психіатричне обстеження. 

Новини братерства

Мобільні будинки для постраждалих від пожеж доставили на Луганщину

12 жовтня служителі церков ХВЄ Києва на прохання наших братів з міста Сєвєродонецька доставили гуманітарний вантаж для постраждалих від пожеж сіл Луганщини.