Грудень 8, 2020 0 323 Переглядів

У Шостці за 44 дні звели Дім молитви, до будівництва долучилася команда молоді з Волині

6 грудня на посвячення нового Божого храму церкви «Віфанія», що в місті Шостці на Сумщині, приїхало чимало гостей,  з  Києва, Волині та з інших місць.

Анатолій Козачок, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, разом із щедрими настановами для молодої громади подарував велику церковну Біблію. Щиро привітали присутніх також гості з Волині – старший пресвітер області, єпископ Михайло Близнюк та директор місії «Голос Надії», єпископ Микола Синюк.

«Дякуємо Богові за успіх та команду молоді з волинських церков, які зробили цю мрію можливою. Кожен може стати учасником таких проєктів!» – говорить пастор-місіонер Сергій Бас.

Новий Дім молитви невеликий, на 90 сидячих місць, утім, цілком відповідає запитам молодої церковної громади в м. Шостці.

«Наступний молитовний будинок на Сумщині плануємо відкрити в пасхальні дні в нашому обласному центрі» – ділиться планами старший пресвітер Сумщини Віктор Клець.

Як це було дивіться тут. https://www.youtube.com/watch?v=cAoTUJrntZI

Попередня Рада Церков заявила про необхідність протидії домашньому насильству в Україні
Наступна Навчання вчителів та молитва в онлайн – як служіння дітям і підліткам адаптувалося до карантину

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Мудрість державних мужів – підняти інститут сім’ї як дорогоцінність даровану Богом» – вважає Михайло Паночко (ВІДЕО)

   17 червня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему: «Сімейна політика України – цілі та завдання»…

Новини братерства

Святкування 20 річчя Коростенського біблійного коледжу

29 травня 2011 р. в м. Коростень, в молитовному будинку церкви ХВЄ святкували особливе свято – двадцятиріччя Коростенського Біблійного коледжу, першого в колишньому СРСР стаціонарного біблійного навчального закладу серед протестантських церков в посткомуністичні часи.

Новини регіонів

Церква села Липне відсвяткувала 90-річчя

 8 листопада 2015 р. церква с. Липне, що на Волині, святкувала ювілей — 90 років.