Лютий 16, 2016 0 1237 Переглядів

Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік

     Тривають річні звітні конференції обласних об’єднань ЦХВЄУ. У Запоріжжі  служителі церков звітували про роботу за рік 12 лютого.

      Водне хрещення в церквах області отримали понад сто нових членів – ріст хоч невеликий, але стабільний. Зазначалося і те,  що вірянами проводиться значна соціальна робота, у тому числі з переселенцями, малозабезпеченими людьми, тощо. Гарно попрацювали служителі відділу  дитячої євангелізації.

     Серед проблем, що були озвучені, потреба у Домах молитви: 20 церков із 43, що функціонують області, ще не мають своїх приміщень. Шість молитовних будинків знаходяться у стадії будівництва.

     Під час конференції у Запоріжжі, на яку прибуло близько 120 делегатів, було проведено три семінари, які викладали магістр теології Ігор Капустін, старший пресвітер Дніпропетровського обласного  об’єднання Михайло Мокієнко та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. У заключному семінарі Михайло Степанович говорив на тему: «Будьте для стада за взір».

1214_2     Наступного дня, 13 лютого, відбулася звітна конференція церков Дніпропетровського обласного об’єднання, місцем проведення якої обрали м. Апостолове. Більш як сто делегатів церков слухали звіт старшого пресвітера області Михайла Мокієнка та завідувачів відділів, словом ділився Михайло Паночко.

     Як було зазначено, в області проводиться значна соціальна робота. Функціонують  реабілітаційні центри для залежних людей, добре працює тюремне служіння. А в планах на наступний рік – побудувати дім для людей похилого віку. Досить гарно працюють на Дніпропетровщині недільні школи, є хороші позитивні результати роботи, як з дітьми у церквах, так і поза церквою, із дітьми невіруючих батьків. Особливо плідно проводиться робота у літніх таборах, де задіяно чимало церковної молоді, яка різними способами старається донести дітям правду Божу.

     14 лютого у м. Апостолове відбулося богослужіння під час якого було рукопокладено на пасторське служіння 36-річного брата Олександра Худобу. Михайло Паночко та  Михайло Мокієнко за згодою церкви помолилися за пастора та його сім’ю – дружину Тетяну і четверо дітей.  Під час зібрання служителі згадали добрим словом колишнього пастора громади Анатолія Магдаляна, який нині мешкає у США.  Анатолій Магдалян, син якого продовжує жити в Апостоловому,  за два десятки років свого служіння багато потрудився не тільки у помісній церкві, але й у населених пунктах навколо міста, відкриваючи нові церкви.

     Дорогою у Апостолове Михайло Паночко разом із братами відвідав м. Нікополь, де оглянув та звершив молитву за новобудову  Дому молитви місцевої церкви ХВЄ, що нині в стадії завершення. Пастором  церкви тут служить Петро Ковальчук, який приїхав на Дніпропетровщину з Волині.

     У другій половині дня, 14 лютого, Михайло  Паночко разом із Михайлом Мокієнком завітали до Кривого Рогу, де в Домі молитви церкви ОЦХВЄ «Салим» відбулося з’їздне служіння євангельських церков  міста. Тут вони ділилися Словом разом зі служителями місцевої церкви Андрієм Бабієм, єпископом Василем Денисюком та ін. Дім молитви був ущерть наповнений, чудово співав місцевий хор.

      Як і усюди, під час служінь і конференцій, звучала ревна молитва за встановлення миру в Україні!

1214_1

Попередня Пастори київських церков запланували дати проведення з’їздних зібрань та оголосили 2016-й роком англійської мови
Наступна Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Фільм «Послідовники вчення, що змінило їх світ» першими побачили учасники Малинського молодіжного з’їзду

      Асоціація «Поклик» підготувала спеціальний фільм до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Це – світоглядна стрічка…

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день четвертый. Причастие и торжественное закрытие

   ЛЬВОВ, 13 октября 2013 г. Воскресным утром, в последний день Конгресса, зал церкви «Голгофа» переполнен. К делегатам присоединились члены поместной церкви.  Вместе совершили Вечерю Господню!

Новини братерства

«Використовуйте час» – девіз весняної конференції УЦХВЄ, що пройшла під Києвом 15-16 травня

Річна  звітна конференції братерства, що пройшла у церкві «Соборна» в Софіївській Борщагівці, зібрала 278 делегатів з п’ятидесятницьких церков України та зарубіжжя. Програма  заходу цілком відповідала його гаслу – «Використовуйте час»