Лютий 16, 2016 0 934 Переглядів

Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік

     Тривають річні звітні конференції обласних об’єднань ЦХВЄУ. У Запоріжжі  служителі церков звітували про роботу за рік 12 лютого.

      Водне хрещення в церквах області отримали понад сто нових членів – ріст хоч невеликий, але стабільний. Зазначалося і те,  що вірянами проводиться значна соціальна робота, у тому числі з переселенцями, малозабезпеченими людьми, тощо. Гарно попрацювали служителі відділу  дитячої євангелізації.

     Серед проблем, що були озвучені, потреба у Домах молитви: 20 церков із 43, що функціонують області, ще не мають своїх приміщень. Шість молитовних будинків знаходяться у стадії будівництва.

     Під час конференції у Запоріжжі, на яку прибуло близько 120 делегатів, було проведено три семінари, які викладали магістр теології Ігор Капустін, старший пресвітер Дніпропетровського обласного  об’єднання Михайло Мокієнко та старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. У заключному семінарі Михайло Степанович говорив на тему: «Будьте для стада за взір».

1214_2     Наступного дня, 13 лютого, відбулася звітна конференція церков Дніпропетровського обласного об’єднання, місцем проведення якої обрали м. Апостолове. Більш як сто делегатів церков слухали звіт старшого пресвітера області Михайла Мокієнка та завідувачів відділів, словом ділився Михайло Паночко.

     Як було зазначено, в області проводиться значна соціальна робота. Функціонують  реабілітаційні центри для залежних людей, добре працює тюремне служіння. А в планах на наступний рік – побудувати дім для людей похилого віку. Досить гарно працюють на Дніпропетровщині недільні школи, є хороші позитивні результати роботи, як з дітьми у церквах, так і поза церквою, із дітьми невіруючих батьків. Особливо плідно проводиться робота у літніх таборах, де задіяно чимало церковної молоді, яка різними способами старається донести дітям правду Божу.

     14 лютого у м. Апостолове відбулося богослужіння під час якого було рукопокладено на пасторське служіння 36-річного брата Олександра Худобу. Михайло Паночко та  Михайло Мокієнко за згодою церкви помолилися за пастора та його сім’ю – дружину Тетяну і четверо дітей.  Під час зібрання служителі згадали добрим словом колишнього пастора громади Анатолія Магдаляна, який нині мешкає у США.  Анатолій Магдалян, син якого продовжує жити в Апостоловому,  за два десятки років свого служіння багато потрудився не тільки у помісній церкві, але й у населених пунктах навколо міста, відкриваючи нові церкви.

     Дорогою у Апостолове Михайло Паночко разом із братами відвідав м. Нікополь, де оглянув та звершив молитву за новобудову  Дому молитви місцевої церкви ХВЄ, що нині в стадії завершення. Пастором  церкви тут служить Петро Ковальчук, який приїхав на Дніпропетровщину з Волині.

     У другій половині дня, 14 лютого, Михайло  Паночко разом із Михайлом Мокієнком завітали до Кривого Рогу, де в Домі молитви церкви ОЦХВЄ «Салим» відбулося з’їздне служіння євангельських церков  міста. Тут вони ділилися Словом разом зі служителями місцевої церкви Андрієм Бабієм, єпископом Василем Денисюком та ін. Дім молитви був ущерть наповнений, чудово співав місцевий хор.

      Як і усюди, під час служінь і конференцій, звучала ревна молитва за встановлення миру в Україні!

1214_1

Попередня Пастори київських церков запланували дати проведення з’їздних зібрань та оголосили 2016-й роком англійської мови
Наступна Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Влада сильна і розумна лише тоді, якщо вона відноситься з повагою до усіх»

8 лютого 2012 року старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та старший пресвітер Київського міського об’єднання ЦХВЄУ Анатолій Козачок взяли участь у засіданні Ради церков і релігійних організацій м. Києва, що пройшла під головуванням очільника Київської міської державної адміністрації Олександра Попова.

Новини братерства

Старші пресвітери і єпископи апробують нову навчальну програму для місіонерів

   У незвичний спосіб співробітники відділу освіти УХЦВЄ вирішили презентувати новий навчальний проект братерства з підготовки координаторів за Програмою заснування нових церков.

Новини братерства

Д-р Арто Хамалайнен: «П’ятидесятницька спільнота Європи щиро підтримує українську церкву»

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав д-р Арто Хамалайнен, голова П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF). Він завітав разом із представником міжнародного відділу служіння «Світло для народів» із Швеції Раулі Лехтоненом